Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі юридичного факультету провели практичне заняття для представників Запорізької міської ради

15.12.2017 09:16 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет Тиждень права лекція

На юридичному факультеті ЗНУ в рамках тижня права провели низку інформаційно-консультаційних заходів, в яких були задіяні як викладачі університету, так і його почесні гості – співробітники органів внутрішніх справ і представники органів управління міста й області. Такі зустрічі виявилися дуже корисними для студентів, які змогли з перших вуст почути про особливості діяльності працівників правничої галузі. Своєю чергою, науковці вишу провели семінари для місцевих посадовців, аби допомогти їм розібратися в прикладних аспектах права та підвищити їхню кваліфікацію.

Зокрема, під час візиту до вишу заступника директора департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради, начальника управління державної реєстрації фізичних осіб Наталії Милої відбулося не лише її плідне спілкування зі студентами. Наталія Анатоліївна також домовилася з деканом юридичного факультету Тетяною Коломоєць про те, що викладачі ЗНУ організують заняття для державних службовців – представників Запорізької міської ради.

Координатором зустрічі представників ЗНУ й державних службовців стала доцент кафедри адміністративного та господарського права Юлія Пирожкова. Під час заходу перед аудиторією виступили декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, доцент кафедри цивільного права Георгій Самойленко та доцент кафедри історії і теорії держави та права Олексій Макаренков.

Доповідачі в легкій, невимушеній формі розповіли присутнім на заході про деякі аспекти застосування на практиці Закону України «Про запобігання корупції» та про важливі аспекти сучасного житлового права.

Зокрема, йшлося про те, що на сьогодні не існує однозначного тлумачення деяких положень Закону України «Про запобігання корупції». На прикладі конкретних ситуацій викладачі розповіли, як варто вирішувати ситуації, в яких виникає «конфлікт інтересів», як регламентується отримання подарунків посадовцями тощо.

Про зацікавленість аудиторії свідчила велика кількість запитань, які присутні поставили науковцям вишу, а також жваве обговорення, яке супроводжувало кожну доповідь.

Наприкінці заходу гості університету подякували представникам юридичного факультету за корисний та інформаційно насичений захід. Вони висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю з юридичним факультетом Запорізького національного університету.

Таміла Тарасенко