Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У команди ЕПК – «бронза» в обласній першості зі стрільби

У команди ЕПК – «бронза» в обласній першості зі стрільби

15.12.2017 11:56 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правовий коледж спорт перемога

Тринадцятого грудня на базі Запорізького коледжу радіоелектроніки відбулися змагання обласної першості серед студентів коледжів та технікумів з кульової стрільби. У спортивному заході взяли участь команди: Економіко-правничого коледжу ЗНУ, Запорізького авіаційного коледжу ім. Івченка, Запорізького металургійного коледжу, Запорізького будівельного коледжу та інші.

Змагання проводилися як в особистому, так і командному заліку. Команду Економіко-правничого коледжу ЗНУ представляли студенти: Олександр Болілий і Данило Вакал – першокурсники спеціальності «Фізична культура і спорт» та Анна Драчова – студентка 1 курсу спеціальності «Журналістика».

В особистому заліку посіли 1 місце – Олександр Болілий з результатом 21 очко і 3 місце – Анна Драчова з результатом 12 очок.

У командному заліку місця розподілилися так:

1 місце - Запорізький будівельний коледж;

2 місце - Запорізький коледж радіоелектроніки;

3 місце - Економіко-правничий коледж ЗНУ.

Колектив Економіко-правничого коледжу вітає переможців та призерів і бажаємо подальших успіхів у спорті та навчанні!

Циклова комісія фізичного виховання

та здоров’я людини