Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету СПП взяли учать у концерті до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

15.12.2017 14:40 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології Навчальний театр кафедра акторської майстерності волонтерство соціальна акція

У рамках святкування 26-ї річниці з дня заснування факультету представники Навчального театру кафедри акторської майстерності та дизайну під керівництвом Крістіни Бондарєвої виступили у святковому концерті, присвяченому Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями.

Захід проходив у відділенні денного перебування Олександрівського районного відділу Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Він зібрав багато глядачів, для яких виступи акторів справили велике враження.

У  творчому заході взяли участь студенти магістратури спеціальності «Сценічне мистецтво» ЗНУ Дмитро Бабчук та Олег Тодика, які виконали для присутніх вокальні твори. Їх виступи присутні в залі зустріли щирими оплесками, адже артисти доклали максимум зусиль, аби подарувати присутнім відчуття справжнього свята.

Від колективу Олександрівського районного відділу Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування надійшла письмова подяка студентам за участь у заході. У майбутньому його представники сподіваються на подальшу працю з талановитою студентською молоддю факультету соціальної педагогіки та психології.

Факультет соціальної педагогіки та психології