Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті влаштували благодійний ярмарок

На економічному факультеті влаштували благодійний ярмарок

15.12.2017 16:06 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет студентська рада культурно-масова діяльність волонтерська діяльність благодійність

Чотирнадцятого грудня, на честь Дня Святого Миколая, студентська рада економічного факультету ЗНУ влаштувала благодійний ярмарок. У холі навчального  корпусу № 5 увесь день студенти мали змогу купити різні солодощі та смаколики.

Майже вся продукція була зроблена студентами. Вона вражала своїм різноманіттям: кекси, печиво, льодяники, желе, фруктове канапе з вафлями та напої. За дуже низькою ціною можна було придбати іграшки ручної роботи дизайнера Людмили Грозєн.

Крім того, серед покупців розігрувались лоти з побажаннями та призами. Серед призів були квиток на «CrowBal», сертифікат на безкоштовний манікюр до майстра Альони Євламп’євої , а також солодощі. Упродовж усього ярмарку працювала фотозона, де усіх охочих фотгграфувала Аліна Петрова. Увесь день панував передноворічний настрій, чому сприяло святкове оформлення приміщення й прикрашена ялинка.

Уся виручка від продажу піде на подарунки дітям із Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації. Туди представники економічного факультету завітають на наступному тижні разом із деканом Аллою Череп.

Усі учасники й організатори заходу залишилися задоволеними як самим ярмарком, так і тим, що вони зробили внесок у добру справу.

Варто нагадати, що цей захід є традиційним для економічного факультету: його влаштовують щороку напередодні новорічних свят. І щоразу він має неабиякий успіх серед студентів і викладачів.

Економічний факультет