Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Найкращі спортсмени-важкоатлети області навчаються в ЗНУ

Найкращі спортсмени-важкоатлети області навчаються в ЗНУ

18.12.2017 13:11 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Університет факультет фізичного виховання Економіко-правничий коледж спорт перемога

П’ятнадцятого-сімнадцятого грудня в Запоріжжі проходив масштабний спортивний захід, який зібрав кращих важкоатлетів області «Різдвяний фестиваль важкої атлетики запорізького краю». У його рамках відбулося відразу три значні події: Обласний турнір із важкої атлетики пам’яті Леоніда Жаботинського, Відкритий чемпіонат області серед дорослих і Чемпіонат обласного ФСТ «Спартак» серед кадетів. Серед учасників фестивалю було чимало представників факультету фізичного виховання та Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Вони гідно представили на змаганнях університет, посівши призові місця та отримавши почесні відзнаки обласного рівня.

Під час урочистої церемонії нагородження начальник управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Наталія Власова в номінації «Спортсменка року» вручила Почесну грамоту студентці 3 курсу факультету фізичного виховання, майстру спорту міжнародного класу Ганні Пановій. У номінації «Спортсмен року» відзначили студента 3 курсу факультету фізичного виховання Кирила Пирогова. Як «Тренера-викладача року» нагородили викладача кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту, аспіранта ЗНУ Анатолія Орлова.

Вітаючи присутніх на заході, Наталія Федорівна наголосила, що цей рік був плідним на здобутки для важкоатлетів запорізького краю. Підбиваючи підсумки року, що минає, в Запорізькій області склали рейтинг серед олімпійських видів спорту. На першому місці опинилися саме представники важкої атлетики.

Крім того, участь в Обласному турнірі із важкої атлетики пам’яті Леоніда Жаботинського принесла спортсменам Запорізького національного університету нові перемоги. «Золото» турніру здобули першокурсниця спеціальності «Фізичне виховання» Економіко-правничого коледжу Валерія Гуцуляк, третьокурсники цієї ж спеціальності ЕПК Тарас Гришин, Олег Ганзенко та Дмитро Вороновський. Також серед переможців турніру – третьокурсниця факультету фізичного виховання Анастасія Маневська та першокурсники факультету фізичного виховання Іванна Яцкунь й Олександр Сергєєв.

Колектив Запорізького національного університету вітає спортсменів і бажає їм подальших здобутків і перемог на шляху до вершин спортивного олімпу!

Таміла Тарасенко

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1853025744726810