Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмени ЗНУ мають всі шанси на здобуття першого місця

Спортсмени ЗНУ мають всі шанси на здобуття першого місця

25.03.2008 11:42

З кінця вересня 2007 року по травень 2008 року в нашому місті проходить Обласна спартакіада серед вищих навчальних закладів.

Ці змагання включають в себе 11 видів спорту. Серед них - легка атлетика, шахи, шашки, плавання, міні-футбол, аеробіка, баскетбол, волейбол та інші.

В цьому році у ЗНУ з’явився шанс вперше обійти команду “машинки» і взяти перше місце. Рівень підготовки нашої команди помітний вже по тим іграм, які відбулися: наші спортсмени перші в області по легкій атлетиці, шахам, настільному тенісу; другі - у шашках; треті - у шахах; четверті - у волейболі (чоловіки).

За словами директора Спортивного клубу ЗНУ Валерія Баранова, наша команда проявила себе у волейболі дещо не на повну силу. Однак, в перспективі, якщо докласти зусиль, - підсумовує Валерій Миколайович, - ми можемо зайняти перше місце в командному заліку».

Тепер же на спортсменів чекає плавання, за ним - волейбол (жінки), міні-футбол, гирьовий спорт, аеробіка і баскетбол (чоловіки).

Нагадаємо, що організатором Спартакіади виступило Запорізьке обласне управління фізичного виховання і спорту («ГАРТ»).

Ігор САМОКИШ