Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ організували першу студентську конференцію з питань якості освіти

У ЗНУ організували першу студентську конференцію з питань якості освіти

19.12.2017 09:43 Все Головні новини Університет студентське самоврядування студентська рада студентська конференція з питань якості освіти

Нещодавно в Запорізькому національному університеті за участю представників студентської ради і молодіжного проекту «Освіта?», а також студентів різних факультетів вишу відбулася I студентська конференція з питань якості освіти.

Студенти факультетів іноземної філології, фізичного виховання, соціології та управління. історичного, економічного, математичного та факультету журналістики поділилися питаннями, пов’язаними у них із освітнім процесом. Зокрема, йшлося про систему оцінювання робіт, розміщення матеріалів у системі Moodle тощо.

Разом зі спікерами студенти шукали можливі шляхи покращення організації освітнього процесу. Присутні на заході долучилися до інтерактивних ігор. Організатори запропонували учасникам змоделювати конфліктні ситуації між викладачем і студентом, застосовуючи різні схеми вирішення питання. Крім того, голова студентської ради Анастасія Довгополова розповіла студентам, до кого саме на рівні факультету чи університету варто звертатися, аби отримати допомогу.

Найбільш активним студентам за результатами роботи конференції вручили сувеніри. Після завершення конференції її учасники сформували проект рішення щодо бачення студентів окремих аспектів вдосконалення організації навчального процесу. Цей документ нададуть ректору ЗНУ Миколі Фролову.

Спікер Антон Назаренко розповів про мету й результати роботи проекту «Освіта?», а також зазначив: «Проект рішення, який став результатом нашої співпраці, не може дати відповіді на всі запитання. Однак ми зробили крок у вдосконаленні освітнього процесу».

Злата Зубкова,

студентка факультету журналістики