Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Зустріч з майбутніми абітурієнтами відбулася на економічному факультеті

Зустріч з майбутніми абітурієнтами відбулася на економічному факультеті

19.12.2017 10:25 Все Головні новини Економічний факультет профорієнтаційна робота ЕПК

На економічному факультеті п’ятнадцятого грудня відбулася профорієнтаційна зустріч із учнями 8-9 класів Веселянського навчально-виховного комплексу (НВК) Запорізького району. Школярів супроводжували педагог-організатор Веселянського НВК, класний керівник 9 класу Булатова Катерина Юріївна та вчитель географії та біології, класний керівник 8 класу Томіна Світлана Леонідівна. Під час зустрічі учні ознайомилися зі спеціальностями економічного факультету ЗНУ та заходами, які економічний факультет проводить для учнів шкіл.

Декан економічного факультету д.е.н., професор Череп Алла Василівна привітала школярів та розповіла про провідне місце економічного факультету ЗНУ в підготовці фахівців з економіки для роботи на підприємствах, у банках та інших установах. А також про те, що висококваліфіковані викладачі, які працюють на факультеті, мають значний практичний досвід.

Про особливості та переваги спеціальностей економічного факультету школярам розповіли: завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Кущик Анатолій Петрович, завідувач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії Бабміндра Дмитро Іванович, завідувач кафедри управління персоналом та маркетингу Іванов Микола Миколайович, доцент кафедри обліку та оподаткування Урусова Зинаїда Петрівна, доцент кафедри економічної кібернетики Очеретін Дмитро Валерійович.

Завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами Лепьохін Олександр Васильович звернув увагу школярів на необхідність постійного самовдосконалення, ознайомлення з сучасними вимогами до фахівців, постійної уваги до різноманітних курсів та тренінгів.

Голова студентської ради економічного факультету Герміне Багдасарян підкреслила, що ЗНУ надає можливість майбутнім абітурієнтам відчути його атмосферу. З цією метою на економічному факультеті нашого університету відбуваються заходи для школярів: Дні відкритих дверей, конкурси, інтелектуальні ігри, квести тощо. Також учням 9 класу було цікаво дізнатися про умови вступу до Економіко-правничого коледжу ЗНУ.

На продовження цікавої зустрічі учні завітали з екскурсією на кафедру економічної кібернетики, де познайомилися з досягненнями її студентів, послухали її випускників, а тепер викладачів кафедри к.е.н. Дмитра Очеретіна, к.е.н. Сергія Іванова, аспіранта Оксану Васильєву, які розповіли про можливості, що надає спеціальність «Економічна кібернетика».

Особливу увагу школярів привернули слова студенток 4 курсу спеціальності «Економічна кібернетика» Тонких Ірини та Вол Олени про те, що таке економічна кібернетика, про навчання, про участь у діловій грі «Конкурс проектів автоматизації бізнес-процесів в економіці», проходження виробничої практики, співпрацю з роботодавцями з метою подальшого працевлаштування. А також школярів зацікавила інформація про конкурс аналітичних досліджень для учнів 9-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій та освітніх комплексів Запорізькій області «Аnalytics.zp.ua», який цього року вперше було проведено на базі економічного факультету ЗНУ. Представники кафедри запросили учнів до участі в конкурсі на наступний рік.

Організатори висловили сподівання, що такі зустрічі допоможуть майбутнім абітурієнтам зробити правильний вибір на своєму життєвому шляху.

Економічний факультет