Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЕПК перемогла VIII Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Шевченка

19.12.2017 14:23 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

16 грудня до Запорізької загальноосвітньої школи №92 з усіх куточків Запорізького краю поспішали учасники VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Мета конкурсу – піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, заохочення учнів та студентів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури і вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка. Щороку в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка беруть участь близько тисячі учнів загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, студентів та курсантів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації, а також молоді люди з різних куточків світу.

У обласному етапі конкурсу взяли участь 28 коледжів та технікумів Запорізької області. Оцінивши результати письмових робіт учасників конкурсу, журі визначило переможців за кількістю балів:

1 місце – Тетяна Котельнікова, студентка 2 курсу спеціальності фінанси, банківська справа та страхування Економіко-правничого коледжу;

2 місце – представниця КЗ «Бердянський медичний коледж» ЗОР Анастасія Команчи;

3 місце – Ольга Колесник з ВСП «Василівський коледж ТДАТУ».

Наступні змагання серед переможців VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбудуться 3 лютого 2018 року.

Талановита молодь, яка досягає високих успіхів в інтелектуальних змаганнях всеукраїнського рівня, отримує підтримку з боку держави. Відповідно до Указу Президента України, починаючи з 2010 року, переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка призначаються стипендії глави держави.

ЕПК