Новини пресслужби ЗНУ / Новини / СТЕМ-команди ЗНУ «Містер Мускул» та «Сонечко» стали переможцями Х Ювілейного міжнародного фестивалю студентських театрів естрадних мініатюр «Студентські жарти-2008»

26.03.2008 11:54

З 17 по 22 березня у нашому місті проходив Х Ювілейний міжнародний фестиваль студентських театрів естрадних мініатюр «Студентські жарти-2008». Цього року це шоу сміху та гумору зібрало на одній сцені юних та вже досвідчених артистів з України, Росії та Білорусі, в тому числі - і дві команди Запорізького національного університету.

Якісними студентськими театральними постановками запорізький глядач міг насолоджуватися завдяки організаторам заходу: Запорізькому національному технічному університету, управлінню у справах молоді та спорту ЗОДА, комітету у справах сім’ї та молоді Запорізької міської ради.

Склад журі був дійсно зірковим: заслужені «довгоносики» України Віктор Андрієнко та Василь Бендас, відомий російський актор Ігор Письменний, капітан команди КВК «Харківські менти» та один з редакторів телепрограми «Бійцівський клуб» Олександр Пугачов, сценарист телеканалу «Інтер», ветеран СТЕМівського руху Олег Зима, директор запорізького муніципального театру танцю Лариса Невєрова, актор «Маски-шоу» Володимир Комаров та художній керівник кінного театру на острові Хортиця Олег Григор’єв.

Протягом трьох конкурсних днів, які проходили при повній залі, творчі колективи жартували в основному про «наболіле»: студентські іспити, сімейні стосунки, банківські операції, футбол та про наше Запоріжжя.

Члени журі вкотре відзначили високий рівень підготовки колективів. Наголосили на зростаючій культурі сцени та виступів, сказали і про нові цікаві підходи до гумору та акторської майстерності. Усі учасники фестивалю отримали дипломи та цінні подарунки. Що ж до представників Запорізького національного, то наші актори були фаворитами цьогорічного фестивалю. Так, СТЕМ «Містера Мускула» здобув перемогу у номінації «Творчий зріст», а СТЕМ «Сонечка» став лауреатом третьої премії фестивалю!

Юлія ЧЕРНЕТА