Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ став переможцем в змаганнях з пауерліфтингу

21.12.2017 10:17 Все Головні новини ЕПК перемога в змаганнях з пауерліфтингу

Сімнадцятого грудня в місті Дніпро на базі спортивного клубу «Upgrate» проходили змагання з пауерліфтингу, які зібрали близько 100  спортсменів в цьому виді спорту.

У рамках цих змагань спортсмени виступали в шести дисциплінах, зокрема, і в дисципліні пауерліфтинг або триборство. Серед учасників  цих змагань був і студент 2 курсу Економіко-правничого коледжу ЗНУ (спеціальність «Журналістика») Андрій  Бойко. Він гідно представив на змаганнях ЕПК ЗНУ, посівши перше  місце в абсолютному заліку у ваговій категорії  до 75 кг та ставши абсолютним чемпіоном України у віковій категорії  до 19 років, отримавши при цьому почесні нагороди.

За словами спортсмена, результатом він залишився задоволеним, адже виконав три вправи з такими результатами: присідання зі штангою – 165 кг, жим лежачи – 85 кг, станова тяга – 180 кг.

Відзначимо, що для спортсмена, якого тренує майстер спорту міжнародного класу  Сергій Чмарак, це не перша перемога. Так, за останній рік він брав участь у турнірі з пауерліфтингу на честь Георгія Побідоносця в м. Мелітополь і зайняв 2 місце та у змаганнях  в Кирилівці на Кубок Азовського моря, де посів 1 місце. За словами самого Андрія, його шлях до пауерліфтингу розпочався із занять футболом в 8-9 років, потім плаванням, а з 15 років – вже безпосередньо пауерліфтингом.  І за цей невеликий проміжок часу  йому вже вдалось досягти непоганих результатів. Досягти такого рівня, на думку спортсмена, йому допомогли бажання саморозвитку і реалізації в цьому виді спорту, а також генетична схильність, яка є дуже важливою для силових видів спорту. «Спорт для мене – це не тільки захоплення, я хочу далі самовдосконалюватись і досягати нових перемог як в спорті, так і в галузі журналістики після закінчення навчання», - говорить Андрій Бойко.

Зараз спортсмен готується до Чемпіонату України з пауерліфтингу, який відбудеться в березні у Дніпрі, де він планує позмагатись у ваговій категорії за абсолютну першість.

Колектив Запорізького національного університету вітає спортсмена і бажає йому подальших здобутків і перемог на шляху до вершин спортивного олімпу!