Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету СПП привітали дітей з днем Святого Миколая

Студенти факультету СПП привітали дітей з днем Святого Миколая

22.12.2017 10:00 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології студентська рада волонтерська діяльність

Дев’ятнадцятого грудня для відвідувачів центру реабілітації дітей з інвалідністю представники факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ організували свято до Дня Святого Миколая. Варто відзначити, що цей захід був присвячений 26 річниці від заснування факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ.

Свято організувала доцент кафедри соціальної педагогіки Олена Лещенко за підтримки декана факультету соціальної педагогіки та психології Ольги Пономаренко, представників студентської ради факультету та завідувача Відділення соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю Вознесенівського району Лариси Зякун.

Студенти спеціальності 1 і 3 курсів «Соціальна педагогіка» під керівництвом студентки Анастасії Корнієнко представили увазі присутніх на заході театральну постановку за мультфільмом «Мадагаскар». Казка супроводжувалася запальними танцями і веселими піснями у виконанні костюмованих героїв відомої історії.

Студенти під час свого виступу також провели анімаційні ігри. Казкові герої мультфільму заохочували глядачів брати участь в святковому заході. Діти співали, танцювали, веселилися, а також грали з героями казки в сніжки.

Наприкінці заходу всі діти отримали подарунки від Святого Миколая: розмальовки, кольорові олівці, пластилін, солодощі тощо.

Особливу подяку учасники й організатори заходу висловлюють представникам студентської ради факультету соціальної педагогіки та психології: Анні Комісар, Вероніці Толмачевій та всім студентам факультету, які зібрали канцелярські речі для дитячих подарунків.

Діти, їхні батьки та фахівці відділення соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю Вознесенівського району були дуже вдячні студентам за таке чудове казкове свято.

Факультет соціальної педагогіки та психології