Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Четвертокурсники спеціальності «Англійська мова та література» святкують Різдво

Четвертокурсники спеціальності «Англійська мова та література» святкують Різдво

26.12.2017 10:07 Все Головні новини Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології освітній процес свято

Друга половина грудня – час надзвичайно приємний та захоплюючий, адже всі пронизані очікуванням Новорічних свят. І дорослі, і діти мріють про святковий настрій та сподіваються отримати чудові подарунки, однак на Факультеті іноземної філології не чекають на диво, а самі його створюють.

У День Святого Миколая, студенти четвертого курсу спеціальності «Англійська мова і література» подарували рідному факультету чудове передноворічне свято англійською мовою. Організаторами свята стали доценти кафедри англійської філології Ірина Шама, Юлія Голуб, Олена Лужаниця та професор цієї ж кафедри Ганна Приходько. Кожного року завдяки цій кафедрі на факультеті панує новорічний настрій. Координували виступи студентів та вели свято магістри 1 курсу Валерія Загорська, Катерина Андрусенко та Марія Немиченкова. Гостями були викладачі, студенти факультету та учні школи №38 м. Запоріжжя.

Захоплива передноворічна подорож була сповнена несподіванок, див та навіть серйозних судочинств. На початку мандрівки студенти групи 401а познайомили присутніх із традиціями святкування Нового року та Різдва у різних куточках світу. Цей виступ був сповнений справжнього італійського гумору, за це журі нагородило Артура Гювеляна особливим призом «The Best Italian Ever».

Одразу ж після туру Європою глядачі потрапили на безлюдний острів, де їм довелося стати свідками трагедії відомого письменника Вальтера Стрітера, що не міг спекатися своїх божевільних шанувальників, і, врешті решт, сам збожеволів. За таку захопливу і напружену історію група 404а отримала нагороду за найкращий сценарій.

Врятувавшись із невідомого, загубленого в океані острову, глядачі мали нагоду познайомитись поближче із справжніми фанатами улюблених підручників усіх студентів англійської філології за авторством В. Аракіна та Л. Джоунза. Група 403а влаштувала справжній реп-баттл, а захоплений ритмом зал дійсно «додав шуму», доповнюючи гучні оплески заливистим сміхом та вигуками.

Напруженим протистоянням заповзяття та лінощів порадувала глядачів група 402а, презентуючи класичний сюжет про найкращого та найгіршого студента на новий лад. Різнобарв’я жартів, жива музика та яскравий реквізит вдало поєдналися із глибоким сенсом вистави. Головний герой, ігноруючи попередження улюбленого факультету, потрапив до лісу на власну страту. Але наука в ліс не веде, а з лісу виводить, тому порятунок не забарився.

І, наостанок, глядачі потрапили до залу суду, де захищав нещасних відомий адвокат Аттікус Фінч, майстерно зображений студентками груп 405а та 406а. Група 405а розіграла перед глядачами справжню сповнену несподіванок сімейну драму, де добре відомі студентам Люсі і Джеральд намагалися розлучитися один з одним. Натомість студенти групи 406-а показали, як Аттікусу Фінчу довелося розбиратися із ще складнішою справою про викрадене Різдво. Втім, обидва судочинства завершилися вдало для всіх сторін, а щедрий Дід Мороз нагородив глядачів за кмітливість у розгадуванні завдань конкурсів.

А потім зал завмер у очікуванні, адже у День Святого Миколая кожен заслуговує на власне диво. Справжніми подарунками стали нагороди від журі. Так, перше місце дісталося групам 402а та 403а, що сміливими рішеннями та іскрометним гумором зарядили зал щирими веселощами; друге місце розділили між собою групи 404а та 406а, виступи яких, без сумнівів, вразили глядачів; а третє місце зайняли групи 401а та 405а, які показали гостям усю багатогранність знань, що надає ФІФ.

Окрім того журі не обійшли увагою акторські здібності студентів та нагородили Станіслава Прошкіна за кращу чоловічу роль, а приз за кращу жіночу роль розділили між собою Катерина Бортник та Анастасія Макаренко.

Як відомо, студенти факультету іноземної філології на всі руки майстри – вони не лише чудові актори, але й справжні зірки поп-музики, тому група 402а була нагороджена за найкращий саундтрек та за продуману постановку і професійно відзняте відео. Отримали нагороди і студентки-магістранти, які стали для гостей провідниками у чарівному світі Аракіна, Джоунза та англійської мови.

Завершилося свято промовою декана факультету іноземної філології, доцента Галини Морошкіної, яка щиро подякувала студентам за гарний настрій та привітала всіх присутніх із наступаючими Новорічними святами.

Наостанок нам всім варто згадати, що такі свята – це радість не лише для глядачів, а й для учасників. Тому не чекайте, що диво постукає у ваші двері, – творіть дива власноруч.

Наталія Жукова,

Оксана Соболь,

студентки 4 курсу ФІФ, спеціальність «Англійська мова та література»