Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Торгового коледжу привітали малечу з новорічними святами

Студенти Торгового коледжу привітали малечу з новорічними святами

26.12.2017 10:49 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж соціальна акція благодійність

Уже гарною традицією для представників Торгового коледжу ЗНУ стало щороку наприкінці грудня відвідувати маленьких пацієнтів Протитуберкульозного диспансеру. Цього разу студенти Торгового коледжу також завітали до малечі та привітали їх з новорічними святами.

Окремо хочеться нагадати, що більшість дітей з протитуберкульозного диспансеру – це діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які знаходяться на тривалому лікуванні. Викладачі та студенти коледжу активно долучились до допомоги дітям, придбавши необхідні речі для них: кольоровий папір та картон, альбоми для малювання, фарби та фломастери, набори для створення композицій власними руками та інше необхідне канцелярське приладдя.

Цього року для малюків були закуплені розвиваючі настільні ігри (шашки, доміно), пазли, а також корисні розфарбовки-антистрес.

З дітьми більш старшого віку ми провели тренінгове заняття, яке допомогло нам познайомитись, дізнатись один про одного багато цікавого та розвинути комунікативні здібності під час гри.

Кожного року студенти, що навчаються за спеціальністю «Харчові технології», створюють власноруч солодкі подарунки для дітей. Наразі техніки-технологи спекли смачний пиріг та оригінально його оздобили.

Представники Торгового коледжу щиро вдячні адміністрації Протитуберкульозного диспансеру (дитяче відділення), яка надає можливість нам відвідувати дітей, спілкуватись з ними та проводити цікаві заходи. Викладачі та студенти бажають дітям у Новому році бути щасливими, здоровими, веселими та творчими!

Торговий коледж