Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ студенти провели низку лінгвокраїнознавчих ігор

На ФІФ студенти провели низку лінгвокраїнознавчих ігор

26.12.2017 10:25 Все Головні новини Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології освітній процес конкурси

Передноворічні творчі проекти вже давно стали чудовою традицією на факультеті іноземної філології, до якої долучаються кожного року і студенти, і викладачі, влаштовуючи різноманітні заходи з навчальною, пізнавальною та розважальною метою.

Під час останніх занять з другої іноземної мови (англійської) студенти 4 курсу спеціальності «Іспанська мова та література» під керівництвом доцента кафедри викладання другої іноземної мови Ганни Ваніної влаштували пізнавально-розважальні заходи-ігри, захистивши таким чином творче індивідуальне завдання з дисципліни. Ігри тематично охоплювала реалії п’яти англомовних країн, таких як Великобританія, США, Канада, Австралія та Нова Зеландія, і відбувалась у декілька етапів. Завдання були різноманітними та передбачали знайомство з історією, географією, мистецтвом, кінематографом та музикальними тенденціями країн.

На першу гру, яку проводили студенти групи 401 (іспанська мова), були запрошені студенти 3 курсу французького та іспанського відділення кафедри романської філології та перекладу, а також доцент кафедри викладання другої іноземної мови В’ячеслав Александров.

Ведучою заходу стала студентка Вікторія Галета. Учасникам пропонували розподілити набір карток із символами у відповідності до країни, вгадати різних селебриті, фото яких було сколажовано, назвати пісні та виконавців, на фото із символами різних країн світу знайти реалії англомовних країн, за кадрами різних фільмів вгадати країну, де їх було знято. Гра виявилась неймовірно азартною, команди змагались, випереджаючи одна одну і лише останній конкурс поставив усі крапки над «і». Суперництво завершилося з рівним рахунком, тож усі учасники отримали призи. Учасники поласували різдвяним печивом та отримали передбачення на наступний рік.

До групи 402 (іспанська мова) завітали студенти другого курсу спеціальності «Переклад (німецька мова)» та асистент кафедри викладання другої іноземної мови Марина Ткачук. Ведуча заходу Ірина Ларікова запросила присутніх у віртуальну подорож англомовними країнами. Зупинка у кожній країні передбачала різноманітні завдання та конкурси, за правильні відповіді у яких присутні отримували фішки, які потім обміняли на солодощі на різдвяному ярмарку, запропонованому студентами.

Учасники та організатори обох заходів залишились задоволеними та сповненими емоцій.

Ганна Ваніна,

заступник декана ФІФ

з інформаційної та іміджевої політики,

Анастасія Дячкіна,