Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ молоді науковці обговорювали проблеми реформування права

У ЗНУ молоді науковці обговорювали проблеми реформування права

31.03.2008 10:32

Друга всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи реформування права України очима молодих вчених» зібрала в Запорізькому національному університеті біля 40 молодих науковців зі всієї України.

Представники Києва, Харкова, Львова, Донецька, Луганська та Волині завітали до нашого ВНЗ аби обмінятися інформацією про основні засади правової реформи, механізми її реалізації в Україні. Крім того, організатори конференції – викладачі юридичного факультету та адміністрація нашого університету – ставили собі за мету сприяти науковим, ділових та особистих контактів між студентами та молодими вченими різних ВНЗ та наукових установ України. Під час роботи секцій «Історія та теорія держави і права України; філософія права», «Конституційне право», «Адміністративне та фінансове право, інформаційне право», «Цивільне право, цивільний процес та сімейне право», «Кримінальне право, кримінологія та кримінально-виконавче право», «Кримінальний процес, криміналістика та судова експертиза», «Господарське право та господарський процес», «Трудове право та право соціального захисту» їхні учасники обговорили найбільш гострі проблеми, що виникли останнім часом в державі та разом спробували знайти шляхи їх подолання. За результатами науково-практичної конференції були сформовані конкретні пропозиції щодо змін та доповнень чинного законодавства та практики їх застосування, які будуть передані відповідним законотворчим державним органам.
Як відзначив один із членів оргкомітету заходу, заступник декана юридичного факультету з гуманітарної освіти та виховання, доцент Віктор Сабадаш, у нашому університеті великого значення подібним заходам, адже саме студенти, які непокояться про долю своєї держави, потім поповнять ряди правової еліти нації. І завдання вищого навчального закладу – усіляко підтримувати молодь у її наукових розвідках.

Таміла ТАРАСЕНКО