Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У політклубі ЗНУ обговорювали політичну культуру регіонів України

У політклубі ЗНУ обговорювали політичну культуру регіонів України

31.03.2008 10:33

Гостем чергового засідання політологічного клубу Запорізького національного університету став лідер нещодавно створеної політичної партії «Союз лівих сил», депутат Верховної Ради V скликання Василь Волга.

Під час обговорення теми засідання клубу - політичної культури регіонів України - Василь Олександрович розповів про свою концепцію двох різних націй, які зараз проживають на території нашої держави. Особливо він наголосив на особливостях програми «Трьох Р» («Різні, Рівні, Рідні»), виконання якої, на його думку, сприятиме подоланню протистояння між Сходом та Заходом, штучно розпалюваного деякими політиками. Також гість відповів на запитання присутніх викладачів та студентів щодо його бачення можливих шляхів розвитку нашої країни.

Таміла ТАРАСЕНКО