Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для дітлахів співробітників ЗНУ профспілка та факультет СПП підготували новорічні подарунки

Для дітлахів співробітників ЗНУ профспілка та факультет СПП  підготували новорічні подарунки
28.12.2017 15:19 Все Головні новини

Доброю традицією вишу стали святкові заходи наприкінці грудня від профспілкового комітету (голова Борис Павловський) та факультету соціальної педагогіки та психології (декан Ольга Пономаренко) й кафедри акторської майстерності та дизайну (завідувач Галина Локарєва). Цього року на дітлахів співробітників університету чекали солодкі подарунки (для хлопців – у вигляді автотранспорту, для дівчат – у вигляді казкового будинку фей), а також – інтермедія біля ялинки та вистава «Вовка у тридев’ятому царстві».

Уже в холі кожного гостя радо зустрічали аніматори – представники 1 курсу (керівник – народний артист України, професор кафедри акторської майстерності та дизайну Олександр Король). Вони підготували для дітей не тільки щирі новорічно-різдвяні вітання, але й солодкі міні-сюрпризи: шоколадних совенят. Сама малеча порадувала присутніх неймовірно творчими та різноманітними костюмованими образами козачат, україночок, принцес та гномів, чарівників і сніжинок, білочок, піратів та спайдерменів!

Під час новорічної інтермедії на гостей чекали сюрпризи за мотивами відомої казки «Пригоди Буратіно». Проте свято ніяк не вдавалося розпочати: на ялинці – замок! А ключ опинився у злого й страшного Карабаса Барабаса (Денис Єремеєв). Та за допомогою самих активних гостей свята – дітлахів – і не менш хутких головних героїв інтермедії – Буратіно (Дар’я Дмітрієва), Артемона (Марина Ярова), Мальвіни (Владислава Єрошкіна), Цвіркуна (Данило Косодій), придворних дам, сніжинок – все ж таки вдається знайти чарівний Золотавий Ключ, який допомагає Діду Морозу (Євген Луценко) та Снігуроньці (Ольга Копніна) запалити вогниками головну ялинку свята. На заваді героям не стають навіть хитрі Кіт Базиліо (Максим Мойсеєнко) та Лисиця Аліса (Анастасія Примак). Креативними танцювальними розминками й спільним традиційним хороводом свято вдається розпочати.

А ось головним подарунком від Діда Мороза для дітей та їх рідних став спектакль «Вовка у тридев’ятому царстві». Школяр, який мріє про казкове життя, вирушає в те саме омріяне тридев’яте царство. І як це Вовчику не дивно, але тут Казковий Цар фарбує паркан. І у відповідь на лінь хлопця Цар наказує відрубати Вовці голову за дармоїдство. Школяру вдається втекти. І потрапляє він у «Казку про рибака і рибку». Але й тут Золота рибка дорікає йому в ліні і викидає в наступну казку, де відбувається Зліт юних Василіс із обміну премудростями. Василини відправляють Вовку доріжкою-скатертинкою туди, де живуть Двоє зі скриньки. Вони готові виконати будь-яке бажання, але роблять все на власний розсуд. Навіть за самого Вовчика поїдають його тістечка й морозиво. А при зустрічі з Пічкою, яка пропонує зайнятися випіканням пирогів, ніяк не можуть зрозуміти, що дрова треба рубити, а тісто місити.

Нарешті Вовка вирішує власноруч виготовити для Бабці корито. У цьому йому допомагає чарівна книга «Зроби сам». Більше того, спільними зусиллями казковим героям вдається побудувати для Бабусі ще й хатинку.

Варто відзначити яскравий музичний супровід казки та вдалі новації до її традиційного сюжету. Так, Бабуся полюбляє рок-музику і навіть дарує глядачам одну з жанрових композицій. Не менш сучасні хореографічні та музичні номери готують і Золота Рибка та тріо Василіс.

Над сценарієм спектаклю, його декораціями, реквізитами, сценографією, працювали самі артисти – студенти 3 курсу факультету СПП. А провідні ролі виконали: Ольга Басько (Вовка), Дмитро Сєдюкін та Юрій Тітов (Скоморохи), Владислав Ситник (Цар), Люсія Кононенко та Олександра Яценко (Двоє зі скриньки), Анастасія Микитенко (Бабця), Катерина Якимець, Євгенія Арсенян, Анастасія Микитенко (тріо Василіс), Юлія Прилуцька (Золота Рибка й Пічка).

Творчими наставниками молоді виступили керівники 2 та 3 курсів – заслужені артисти України Надія Стадніченко та Віктор Гончаров. Глядачі вдячними оваціями зустріли роботу артистів, високо оцінили їхню гру та майстерність. Також співробітники вишу щиро подякували представникам профспілкової організації та факультету СПП за можливість яскравого й казкового новорічного дозвілля для їхніх дітей.

Фотогалерея: