Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Вітаємо Олену Артеменко із захистом кандидатської дисертації!

Вітаємо Олену Артеменко із захистом кандидатської дисертації!

02.01.2018 15:40 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж

Колектив Запорізького національного університету вітає зaступника директора Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету Артеменко Олену Вікторівну з успішним захистом дисертації «Підготовка майбутніх учителів філологічних спеціальностей до науково-дослідницької діяльності» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Науковий керівник: доктор педагогічних наук, доцент Сущенко Лариса Олександрівна. Захист відбувся 29 грудня 2017 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.120.02 у ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля».
Бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності!

Відділ аспірантури і докторантури