Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Активісти економічного факультету завітали до Запорізького дитячого центру реабілітації

03.01.2018 12:51 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет благодійність соціальна акція

Нещодавно представники студентської ради економічного факультету ЗНУ завітали до Запорізького дитячого центру соціально-психологічної реабілітації.

На початку зустрічі з вихованцями до них звернулася студентка першого курсу магістратури Герміне Багдасарян. Вона привітала присутніх на заході, а також розповіла їм про навчання й дозвілля студентів університету.
Вихователі центру попросили усіх активістів представити свою спеціальність і розповісти, чим був зумовлений вибір на її користь під час вступу до вишу. Студентки 2 курсу Альона Барна, Альона Євламп’єва, Анастасія Ахмедзянова й Анастасія Стешенко представили спеціальність «Фінанси і кредит». За ними продовжили розповідь студенти, котрі навчаються на спеціальності «Міжнародна економіка», – Дмитро Заєць (1 курс) та Валерія Сіденко (4 курс). Студент 4 курсу спеціальності «Маркетинг» Євген Науменко розповів про те, які перспективи відкриваються перед випускниками факультету.
Далі студенти влаштували для вихованців центру пізнавальні ігри. Крім того, вони багато спілкувалися з дітьми, слухали їхні розповіді про улюблені заняття та майбутні професії. Найменші з дітей порадували студентів декламацією новорічних віршів, після чого всі разом заспівали улюблену пісню.
Крім того, діти отримали багато подарунків. Вони були придбані на кошти, зібрані від благодійного ярмарку, що відбувся 14 грудня. Серед подарунків були іграшки, засоби гігієни, а також солодощі. Викладачі економічного факультету також долучилися до благодійності й передали дітям одяг.
Після завершення заходу вихователі центру висловили свою вдячність студентам-активістам за їхній візит. Своєю чергою, студенти пообіцяли, що обов’язково завітають сюди ще.

Економічний факультет