Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентки ЗНУ Ганна Панова й Людмила Бабак – серед кращих спортсменів Запорізької області

15.01.2018 14:21 Все Головні новини Спорт фізичне виховання кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту

Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації спільно із Запорізькими обласними відділеннями Національного Олімпійського комітету та Асоціації спортивних журналістів України підбили спортивні підсумки минулого року для спортсменів запорізького краю. Уже традиційно, до трійки лідерів – переможців престижних спортивних змагань увійшли представники Запорізького національного університету.

Так, цього разу другу позицію посіла студентка факультету фізичного виховання Запорізького національного університету – важкоатлетка Ганна Панова.

2017 рік був багатим для неї на здобутки й перемоги. Ганна виборола «бронзу» під час виступу на чемпіонаті світу і «срібло» – на чемпіонаті Європи серед юніорів.

До речі, тренери Ганни – Олександр Слободянюк і Анатолій Орлов (викладач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту факультету фізичного виховання, аспірант ЗНУ) посіли 2 місце серед кращих спортивних наставників року в Запорізькій області.

Третьою серед кращих спортсменів області визнали студентку факультету фізичного виховання Запорізького національного університету Людмилу Бабак. У 2017 році вихованка тренера Сергія Снєжка двічі здобула «золото» – на чемпіонатах світу і Європи з веслувального марафону на каное.

Колектив Запорізького національного університету пишається своїми спортсменами і бажає їм нових успіхів і перемог на шляху до вершин спортивного олімпу!