Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває атестація майбутніх держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою

17.01.2018 14:40 Все Головні новини Атестація держслужбовців центр післядипломної освіти

16 січня на базі Центру післядипломної освіти Запорізького національного університету відбулось перше в цьому році згідно графіку засідання комісії з атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

Нагадаємо, що така атестація проводиться  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 301 від 26.04.17 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою».

До роботи атестаційної комісії, яка працює згідно затвердженого графіку, були залучені фахівці факультету соціології та управління, а також філологічного факультету, а саме: голова атестаційної комісії – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Світлана Сабліна, секретар  - фахівець Центру післядипломної освіти Луіза Муцураєва, керівник Центру післядипломної освіти Ірина Фролова, члени комісії – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Лариса Бойко, кандидат філологічних наук, доцент кафедри українознавства Микола Стасик та кандидат філософських наук, доцент кафедри соціальної філософії та управління Ірина Цапліна.

За словами членів атестаційної комісії, ця атестація, як і попередні пройшла досить успішно та на високому рівні. Всього участь в атестації взяли 20 осіб.

Результати тестування будуть повідомлені 17 січня.

Після проходження атестації учасники отримають відповідні посвідчення про вільне володіння державною мовою, які дозволять їм в подальшому проходити конкурс та обіймати посади державних службовців.

Більш детальну інформацію щодо порядку  проведення атестації, а також змін можна отримати за покликанням: https://www.znu.edu.ua/3742.ukr.html

Більше дізнатися про атестацію можна зателефонувавши за номером: 289-41-46