Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті триває реалізація грантової програми «Корисна інформація»

18.01.2018 09:03 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет соціальна акція проектна діяльність реалізація грантової програми

Представники юридичного факультету ЗНУ продовжують реалізувати правопросвітницький грантовий проект «Корисна інформація», який проводиться за фінансовою підтримкою міжнародної організації British Council в рамках програми «Active citizens». Цей проект передбачає надання безкоштовної правової допомоги тимчасово переміщеним особам та іншим вразливим категоріям населення.

За словами декана юридичного факультету, голови консультативної ради зазначеного проекту Тетяни Коломоєць, на сьогодні реалізація проекту «Корисна інформація» є актуальною та корисною для суспільства, і для студентів. Адже це – можливість для майбутніх правників застосувати свої знання на практиці та підвищити свій професійний рівень. А це, своєю чергою, виступає важливим складником підготовки висококваліфікованих фахівців.

Так, днями представники юридичного факультету ЗНУ передали інформаційні зразки «Інформування ВПО в реалізації прав в соціальній галузі» – буклети, плакати, дорожні карти, розроблені студентами вишу, – до Модульного містечка внутрішньо переміщених осіб, Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області, Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Адвокатського об`єднання «Гладкий, Яценко і Партнери», а також – до регіонального представництва ВГО «Асоціації Правників України» в Запорізькій області.

Учасники проекту «Корисна інформація» вдячні консультативній раді та партнерам за професійну допомогу під час реалізації грантової програми. А також – представникам міжнародній організації British Council за дієву підтримку соціально корисних проектів.

Юридичний факультет