Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниця ЗНУ Марина Черняк успішно виступила на міжнародному турнірі з дзюдо – "Гран-прі" в Тунісі

22.01.2018 08:55 Все Головні новини Дзюдо спортсменка ЗНУ

Українські спортсмени-дзюдоїсти відкрили міжнародний сезон в Тунісі, де  проходить турнір престижної  світової серії "Гран-прі" з дзюдо, в якому  змагаються більш ніж 300 спортсменів з 46 країн світу. Зокрема, в жіночій частині змагань взяли участь 137 дзюдоїсток з 29 країн.  До складу збірної України крім Марини Скорої та Галини Тарасової, увійшла і запорізька спортсменка, випускниця ЗНУ - Марина Черняк.

Досвідчена спортсменка, вихованка Андрія Бондарчука успішно стартувала в Тунісі. Відзначимо, що на шляху до півфіналу вона здобула дві перемоги іппоном – у  першому поєдинку виграла у суперниці з Узбекістану, а в другому перемогла іспанську спортсменку.

За вихід у фінал Марина Черняк, яка виступає у легкій вазі (до 48 кг), змагалась із співвітчизницею, 17-річною чемпіонкою Європи. У підсумку Дар’я Білодід виявилась сильніше. Проте у напруженій  боротьбі з чемпіонкою світу серед кадетів, спортсменкою з Узбекістану Диярою Кельдировою, запорізька спортсменка здобула перемогу і отримала бронзову медаль. До речі,  ця нагорода стала для спортсменки ювілейною - десятою, отриманою на турнірах серії Гран-прі.

Вітаємо спортсменку з успішним виступом на престижному турнірі і бажаємо подальших перемог.