Анонси / Новини / Конкурс FRESHview: найкращий відгук на художній твір іноземною мовою

Конкурс FRESHview: найкращий відгук на художній твір іноземною мовою

23.01.2018 11:09

Факультет іноземної філології ЗНУ запрошує учнів 9 -11 класів взяти участь у Конкурс FRESHview: найкращий відгук на художній твір іноземною мовою.

Перший тур конкурсу відбудеться 2 лютого 2018 року о 16 годині, в 328 ауд. ІІ навчального корпусу ЗНУ. Для участі у першому турі (написання есе) необхідно ознайомитися з усіма творами, розміщеними на сайті ЗНУ. Про аудиторії, у яких відбудеться І тур, буде проінформовано додатково.

Для участі у Конкурсі необхідно зареєструватися з 8 січня 2017 року до 31 січня 2018 року.

Заявки надсилати на e-mail ranval@i.ua, вказати про себе необхідно: ПІБ, школу, клас, ПІБ вчителя, який вас консультує, обрану іноземну мову, а також телефон та електронну пошту

ІІ тур відбудеться 2 березня 2018 року.

Просимо всіх учасників конкурсу ознайомитися з Положенням про Конкурс.

Тексти для конкурсу