Анонси / Новини / VІІІ обласний конкурс творчих робіт з математики та інформатики

VІІІ обласний конкурс творчих робіт з математики та інформатики

24.01.2018 08:15

Для виявлення та підтримки активної творчої учнівської молоді, розкриття її здібностей, сприяння розвитку науково-дослідницької діяльності в навчальних закладах, популяризації знань з математики та інформаційних технологій, допомоги вчителям у питаннях організації науково-дослідницької діяльності учнів математичний факультет Запорізького національного університету оголошує про початок 15 грудня 2017 року VІІІ обласного конкурсу творчих робіт з математики та інформатики (відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу).

Взяти участь у Конкурсі можуть творчі роботи з математики та інформатики

• учнів 7-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій,
  • студентів коледжів.

Вимоги до робіт:

Тематика та зміст. У роботі має розглядатися (вирішуватись) сучасна проблема (теоретична або прикладна) математики або інформатики (або іншої галузі засобами математики та інформатики).

Структура роботи (складається орієнтовно з таких розділів):

• Аргументоване формулювання сутності проблеми та огляд існуючих методів її вирішення;
  • Опис авторських пропозицій щодо вирішення зазначеної у роботі проблеми;
  • Практична реалізація авторських ідей та отримані результати (що саме зроблено, як можна скористатись);
  • Висновки;
  • Список використаних інформаційних джерел.

Обсяг пояснювальної записки 10-20 стор. формату А4.

!!! Особливу увагу учасників і керівників робіт звертаємо на пункти b, c.

Кінцевий термін подання роботи на конкурс - 30 березня 2018 року.

Оголошення результатів конкурсу - кінець квітня 2018 року.

Керівники робіт мають зареєструвати роботу електронним листом на адресу zga@znu.edu.ua, вказавши повністю українською мовою

• Прізвище Ім’я По-батькові автора,
  • навчальний заклад,
  • клас,
  • тему роботи,
  • Прізвище Ім’я По-батькові керівника,
  • посаду та звання керівника – до 28 лютого 2018 року.

Консультації щодо тематики та оформлення конкурсних робіт можна отримати за контактами zga@znu.edu.ua або 228-75-38 (0976876072) - Циммерман Геннадій Анатолійович, заступник декана математичного факультету ЗНУ.

Орієнтовні номінації конкурсу:

• «Краща робота з математики»,
  • «Краща робота з прикладної математики»,
  • «Краща робота з інформатики»,
  • «Краща робота з програмування»

Кількість та напрям номінації може бути змінено залежно від поданих на конкурс робіт.

Критеріями для оцінювання поданих на конкурс матеріалів є:

• актуальність теми;
  • творча спрямованість роботи;
  • глибина опрацювання теми та висвітлених проблем;
  • оригінальність методів дослідження (реалізації);
  • особистий підхід автора до розв’язання проблеми;
  • виконання умов оформлення (Шрифт: Times New Roman, 14 кегль, міжрядковий інтервал 1,5, наявність ілюстрацій, наявність оформленого за сучасними вимогами списку інформаційних джерел).

За результатами конкурсів попередніх років більш ніж 250 учасників-авторів найцікавіших робіт та педагогів-керівників цих робіт отримали нагороди, а найголовніше визнання їх таланту, досвіду, прагнення до успіху.

МАТЕМАТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЧЕКАЄ НА ВАС – ТАЛАНОВИТІ, ТВОРЧІ, ОБДАРОВАНІ!

на 2018-2019 навчальний рік математичний факультет має наступні пропозиції щодо вступу, навчання та отримання професій, що користуються підвищеним попитом у всій Європі:

• 111 Математика,
  • 113 Прикладна математика,
  • 121 Інженерія програмного забезпечення,
  • 122 Комп’ютерні науки,
  • 126 Інформаційні системи та технології,
  • 014.04 Середня освіта (математика),
  • 014.09 Середня освіта (інформатика).

Нові напрями підготовки

• комп’ютерна математика,
  • криптографія,
  • великі дані,
  • штучний інтелект,
  • захист інформації,
  • розробка мобільних додатків.

Детальну інформацію щодо вказаних спеціальностей, специфіки навчання на факультеті та подальшого працевлаштування можна отримати безпосередньо на математичному факультеті.

Ми готові організувати співбесіди, екскурсії, консультації, лекції для учнів, батьків, вчителів.

З питаннями або пропозиціями просимо звертатись за контактами zga@znu.edu.ua або 228-75-38 (0976876072) ) - Циммерман Геннадій Анатолійович, заступник декана математичного факультету ЗНУ.

Запрошуємо всіх до нашої Facebook-сторінки за посиланням https://www.facebook.com/mathznu/

Ще інформація.

Циммерман Геннадій Анатолійович, заступник декана математичного факультету ЗНУ