Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші всі охочі можуть ознайомитися з графіком освітнього процесу на другий семестр 2017-2018 рр.

У виші всі охочі можуть ознайомитися з графіком освітнього процесу на другий семестр 2017-2018 рр.

У виші всі охочі можуть ознайомитися з графіком освітнього процесу на другий семестр 2017-2018 рр.
24.01.2018 09:04 Все Головні новини Університет навчальний відділ освітній процес

На сьогодні в Запорізькому національному університеті вже відомий графік навчання на весняний семестр 2017-2018 рр. як для денного відділення, так і для тих, хто обрав форму здобуття освіти без відриву від виробництва.

Усі охочі можуть ознайомитися з інформацією, що стосується початку другого семестру, тривалості занять, термінів проходження практики, екзаменаційної сесії та атестації, а також дізнатися про літні канікули, можуть завітати за покликаннями: http://sites.znu.edu.ua/navchalnyj_viddil//grafik/graf__k_2017-18__vesna_.pdf (для денного відділення) і http://sites.znu.edu.ua/navchalnyj_viddil//grafik/graf__k__zaochne_.pdf (для заочного відділення).

Ці графіки розміщені на сайті Запорізького національного університету на сторінці навчального відділу: http://sites.znu.edu.ua/navchalnyj_viddil/1635.ukr.html

Співробітники цього структурного підрозділу при складанні графіку освітнього процесу подбали про те, аби врахувати інтереси представників усіх факультетів та створити максимально комфортні умови як для навчання студентів, так і для освітянської діяльності викладачів.

graf__k_2017-18__vesna_.pdf

graf__k__zaochne_.pdf

 

 

Схожі новини