Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП обговорили діяльність Національної спілки театральних діячів України

25.01.2018 15:04 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології кафедра акторської майстерності та дизайну освітній процес засідання круглого столу

Нещодавно на факультеті соціальної педагогіки та психології відбулося засідання круглого столу на тему діяльності Національної спілки театральних діячів України.

Почесними гостями заходу стали генеральний директор Дніпропетровського театру опери та балету, заслужений працівник культури України, голова Дніпропетровського міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України Олександр Шароваров та керівник літературно-драматургічної частини Запорізького академічного театру молоді, заступник голови міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України Надія Петренко.

Зустріч була інформативною та цікавою: викладачі кафедри акторської майстерності та дизайну та студенти спеціальності «Сценічне мистецтво» та гості заходу мали змогу більше дізнатися про діяльність Національної спілки театральних діячів України, переваги членства та особливості вступу, програми та заходи, що реалізуються в рамках діяльності спілки.

Учасники засідання круглого столу ставили доповідачам питання та взяли активну участь в обговоренні запропонованої теми. Відповідаючи на питання про те, як можна потрапити на роботу до Дніпропетровського театру опери та балету, Олександр Шароваров відповів, що треба просто прийти, заспівати та станцювати. Все буде залежати лише від того, як претендент покаже себе на прослуховуванні.

Також він порадив майбутнім акторам обов’язково відвідувати всі кастинги та прослуховування і ніколи не сидіти на місці. Особливо голова Дніпропетровського міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України наголошував на тому, що необхідно ставити перед собою велику, масштабну мету – і йти до неї.

Наприкінці зустрічі відбулося урочисте вручення посвідчень новим членам спілки, серед яких були викладачі кафедри акторської майстерності та дизайну, студенти магістратури спеціальності «Сценічне мистецтво» та актори театру-лабораторії «VIE».

Факультет соціальної педагогіки та психології