Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили кращих гравців у шашки серед викладачів та співробітників

У ЗНУ визначили кращих гравців у шашки серед викладачів та співробітників

31.01.2018 10:13 Все Головні новини Спартакіада Шашки

30 січня в рамках спартакіади серед викладачів та співробітників університету відбулися змагання із шашок.  Організатором заходу традиційно виступили представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ і профспілкового комітету ЗНУ.

У змаганнях взяли участь 10 співробітників  різних факультетів та підрозділів ЗНУ, зокрема історичного , економічного, математичного, фізичного факультетів, бухгалтерії, ЕПК, Наукової бібліотеки та факультету журналістики. Суддею  виступила  викладач кафедри фізичного виховання ЗНУ Ольга Літвінова – Головань.

За результатами змагання призові місця розподілились наступним чином. Серед чоловіків 1 місце посів Георгій Артьомов (електрик корпусу № 8), а  2 місце  посіли одразу два викладача: Ігор Зіновєєв (завідувач кафедри загальної математики) та Анатолій Ткаченко (інженер І категорії  кафедри фізики та методики її викладання). Серед жінок також на 1 місці опинились дві переможиці: Анна Багорка (викладач фізкультури ЕПК) та Ірина Ткаченко (доцент кафедри фундаментальної математики), а 3 місце посіла  Світлана Сівак (фахівець Наукової бібліотеки ЗНУ).

Нагадаємо, що найкращі гравці всіх змагань після завершення спартакіади будуть нагороджені  на ректораті.

Олена Переверзєва