Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Університетська профспілка завершує подачу заявок на оздоровлення у дитячих таборах та починає анонсувати культурні заходи

31.01.2018 11:00 Все Головні новини Профспілка оздоровлення дитячі табори літні путівки театри

Кожен охочий профспілчанин має змогу подати заявку на оздоровлення дітей в таборах «Лазурна райдуга», «Зміна», «Факел» та «Червона гвоздика». Також триває запис для охочих придбати путівки до студентського спортивно-оздоровчого табору «Славутич» у Кирилівці. Потурбуйтеся заздалегідь про літній відпочинок та оздоровлення Вас і вашої родини.

Крім того, до свят, які відбудуться найближчим часом, представники ППО ЗНУ підготували подарунки для університетської спільноти. Усіх охочих студентів, викладачів та співробітників запрошують 14 лютого о 18.00 відвідати Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В.Г.Магара, де відбудеться вистава «Чарівна ніч». П'єса, поставлена молодим режисером-постановником театру Тетяною Лещовою за мотивами повісті Миколи Гоголя «Ніч проти Різдва» (переклад Максима Рильського) у форматі театралізованого концерту-фантізії, є прем’єрою цього сезону. Ціна квитка для членів профспілки ЗНУ – 30 грн.

Однойменна повість з циклу «Вечора на хуторі близь Диканьки» приваблює вже не одне покоління постановників та глядачів. Оригінальна версія твору цього разу представлена у виконанні креативного колективу запорізького академічного театру, у якому працюють також випускники ЗНУ. У виставі задіяні як відомі артисти театру – народний артист України Іван Смолій, так і молоді виконавці – Віталій Павелко (випускник спеціальності «Актор театру та кіно», 2012 р.), Олег Котеньов (2012 р.), Аліна Савицька (2004 р.).

У сюжеті концерту-фантазії поряд із картинками різдвяної ночі з щедрівками та колядками виникають фантастичні образи нечистої сили, небесних зірок та інших магічних персонажів усної народної творчості. Звучить чимало українських колядок, а також сучасні популярні твори, можна побачити відтворену народну гра «Коза». Окрім цього, на глядачів чекають і багато інших цікавинок.

А вже напередодні весняного свята жінок представники профспілки запрошують відвідати Запорізьку обласну філармонію, де виступатиме академічний симфонічний оркестр під керівництвом народного артиста України Вячеслава Реді. Святковий концерт під назвою «Формула кохання» для представників ЗНУ відбудеться 2 березня о 18.00. Ціна на квитки складає 40 грн.

За замовленням квитків та путівок звертайтеся до ППО ЗНУ: навчальний корпус № 4, ауд. 209, тел. 228-75-27, 067-810-82-48.

Профспілка ЗНУ