Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцента Ганну Бойко нагороджено орденом «За заслуги перед запорізьким краєм» IIІ ступеня

31.01.2018 14:39 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління нагородження привітання

Щиро вітаємо кандидата психологічних наук, доцента кафедри соціальної філософії та управління Ганну Валентинівну Бойко із врученням високої відзнаки – ордена «За заслуги перед запорізьким краєм» IIІ ступеня.

Ганні Валентинівні вручили орден на сесії Запорізької обласної ради, згідно з Розпорядженням голови обласної ради, «за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну та бездоганну викладацьку діяльність, активну громадську позицію та вагомий особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів».

Факультет соціології та управління пишається Ганною Валентинівною, як чудовим Вчителем, незмінною організаторкою волонтерської діяльності, громадською активісткою, мудрим другом і чарівною жінкою!

Факультет соціології та управління