Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші відбулися змагання з настільного тенісу серед викладачів і співробітників ЗНУ

01.02.2018 10:28 Все Головні новини Спартакіада Теніс

31 січня у Запорізькому національному університеті відбулися змагання з настільного тенісу серед викладачів та співробітників в рамках спартакіади. Організатори заходу – представники спортивно-оздоровчого комплексу  і профспілкового комітету ЗНУ.

У змаганні з настільного тенісу в особистому заліку змагалися близько 10 співробітників ЗНУ, серед яких були  зокрема представники ЕПК, економічного, математичного, біологічного, філологічного факультетів та інших підрозділів.

За результатами змагань переможцями серед жінок стали: 1 місце - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичної культури і спорту Лія Гальченко, 2 місце – доцент кафедри фундаментальної математики Ірина Ткаченко , 3 місце – інженер навчальної частини ЕПК Маргарита Якушева.

Серед чоловіків 1 місце посів завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології, професор, доктор біологічних наук Валерій Домніч, 2 місце -  доцент кафедри української мови Ігор Ліпкевич, 3 місце – завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами Олександр Лєпьохін.

Відзначимо, що найкращі гравці всіх змагань після завершення спартакіади будуть нагороджені  на ректораті.