Запрошення на конференції, конкурси / Новини / Запрошуємо Вас узяти участь у ХVІІ міжнародній конференції «Макаренківська концепція підготовки вчителів в контексті вітчизняних та світових тенденцій розвитку педагогічної освіти» та Всеукраїнських науково-практичних семінарах «Управлінська майстерність керівника навчального закладу», «Управління проектами у сфері науки, освіти, інновацій та інформатизації», «Управління інноваційною діяльністю в освіті та у виробництві».

05.02.2018 09:58 Всі конференції ЗНУ