Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках спартакіади серед викладачів ЗНУ визначили переможців у стрільбі з гвинтівки

06.02.2018 08:52 Все Головні новини Університет спартакіада стрільба з гвинтівки перемога

У Запорізькому національному університеті триває спартакіада серед його викладачів та співробітників. Традиційно всі охочі представники колективу вишу під час спортивних змагань можуть поборотися за перемогу та сприяти створенню іміджу свого факультету чи підрозділу як найспортивниішого в університеті.

Так, у рамках спартакіади другого лютого на базі тиру відбувся черговий етап змагань. Спортсмени вишу демонстрували свою влучність у стрільбі з гвинтівки. Їхні досягнення оцінював суддя змагань – викладач кафедри фізичного виховання, керівник секції спортивного напряму Сергій Жестков.

За результатами чергового етапу спартакіади кращим серед чоловіків у цьому виду спорту став проректор із адміністративно-господарської роботи Сергій Кушнір. Він переконливо випередив інших учасників змагань, здобувши 46 очок. Високий показник став можливим ще й тому, що стрільба у тирі належить до спортивних захоплень Сергія Миколайовича, якому він приділяє чимало уваги.

На другому місці опинився викладач фізичної культури Економіко-правничого коледжу ЗНУ Андрій Тоцький, а на третьому – доцент математичного факультету Ігор Зіновєєв.

Серед жінок «золото» змагань виборола завідувач лабораторії фізичного факультету Наталя Тунік. На 2 місці – викладач факультету іноземної філології Марина Воробйова, а на 3 місці – співробітниця бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності Віолетта Фоменко.

Усі вони під час змагань демонстрували не лише неабияку вправність, але й волю до перемоги.