Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юрій Каганов призначений проректором з науково-педагогічної роботи

Юрій Каганов призначений проректором з науково-педагогічної роботи

06.02.2018 11:00 Все Головні новини

Проректором з науково-педагогічної роботи Запорізького національного університету 5 лютого призначений кандидат історичних наук, доцент Каганов Юрій Олегович.

У 1999 році Юрій Олегович вступив на історичний факультет Запорізького державного університету, який закінчив з відзнакою у 2004 році, отримавши кваліфікацію магістра історії. У 2004-2005 рр. – методист науково-методичного центру Управління освіти і науки Запорізької міської ради, заступник головного редактора видавництва «Прем’єр». У 2004-2007 рр. навчався в аспірантурі Запорізького національного університету.

У 2009 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.01 – історія України на тему: «Опозиційний рух в Україні і країнах Центрально-Східної Європи (1980-ті – 1991 рр.): компаративний аналіз».

З 2005 р. працює на посаді асистента, викладача, з 2009 р. – старшого викладача, з 2010 р. – доцента кафедри новітньої історії України Запорізького національного університету.

У 2011 р. рішенням Атестаційної колегії МОН України присвоєне вчене звання доцента.

З вересня 2014 р. – завідувач відділу аспірантури і докторантури Запорізького національного університету.

Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 17.051.01  з історичних наук.

Голова секції «Правові, філософські, історичні та політологічні аспекти державотворення; захист свободи і національної безпеки України та її громадян на шляху євроінтеграції» Експертної ради Міністерства освіти і науки України, відповідальний редактор фахового видання «Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету».