Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні

Розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні

06.02.2018 13:17 Все Головні новини Університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування реєстраційно-консультаційний центр профорієнтаційна діяльність ЗНО

Сьогодні, шостого лютого, в Україні розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 19 березня. За потреби, змінити реєстраційні дані буде можливо до 2 квітня 2018 року. Найсуттєвішими нововведеннями у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році стало запровадження ДПА з української мови у формі ЗНО для учнів (студентів) закладів професійної та коледжів (технікумів) І-ІІ рівнів акредитації. Отже, цього року в ній мають взяти участь студенти-випускники Економіко-правничого й Торгового коледжів ЗНУ.

Студентам коледжів уже нагадали, що вони можуть скористатися послугами реєстраційно-консультаційного  центру, що діє на базі ЗНУ (навчальний корпус №2, вул. Жуковського, 66, ауд. 204, 209). Співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування нададуть їм вичерпну інформацію з усіх питань, пов’язаних із алгоритмом успішного проходження ЗНО та, за потреби, допоможуть пройти реєстрацію для кількох груп студентів у комп’ютерних класах вишу. Начальник цього підрозділу Юлія Паскевська наголосила, що його представники завжди раді бачити всіх учасників цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема студентів коледжів ЗНУ.

Також вона порадила цим студентам обов’язкової взяти участь у безкоштовному пробному тренінгу із ЗНО з української мови та літератури, який проходитиме на базі університету вже 4 березня. Усі його учасники зможуть не лише оцінити свій рівень знань і визначитися, яким темам варто приділити максимум уваги при підготовці до успішного проходження основної сесії ЗНО. Також вони зможуть ознайомитись із процедурою проходження тестування, його протоколом, переліком правил, які учасники ЗНО мають дотримуватися під час перебування на території пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання тощо. Крім того, перед початком складання тестів учасники тренінгу отримають поради як підготуватись до успішної проходження ДПА.

Зареєструватися на безкоштовні пробні тренінги ЗНО можна за покликанням: https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=22