Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ тривають урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам вишу

У ЗНУ тривають урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам вишу

07.02.2018 08:49 Все Головні новини Урочистості вручення дипломів магістри молодші спеціалісти зимовий випуск

Вручення дипломів магістрам та молодшим спеціалістам коледжів вже стало доброю традицією наприкінці зими. Так, математичний факультет випустив цього року більше 50 магістрів, факультет менеджменту здійснив перший випуск за чотирма спеціальностями (84 дипломи, у тому числі 14 з відзнакою). У Торговому коледжі дипломи отримали 28 фахівців.

Звертаємо Вашу увагу, що 7 лютого відбудуться урочистості з нагоди вручення дипломів на фізичному факультеті (11.00, Музей ЗНУ, навчальний корпус № 1), 8 лютого – на факультеті журналістики (11.00, ауд. 224, навчальний корпус № 2), 9 лютого – на факультеті соціальної педагогіки та психології (11.00, актова зала, навчальний корпус № 8), 10 лютого – на факультеті іноземної філології (10.00, актова зала навчального корпусу № 2), 12 лютого – на філологічному факультеті (13.00, ауд. 226 навчального корпусу № 2), 15 лютого – на факультеті фізичного виховання – (307 ауд. навчального корпусу №3), 16 лютого – на факультеті соціології та управління (11.00, 307 ауд. навчального корпусу №3), на біологічному факультеті (13.00, 307 ауд. навчального корпусу №3), на історичному факультеті (13.00, актова зала, навчальний корпус №5), в Економіко-правничому коледжі (16.00, 50 ауд. навчальний корпус №1).

Варто відзначити, вагомий внесок Регіонального інформаційно-виробничого вузла Запорізького національного університету щодо друку дипломів і додатків до них для нашого вишу та й освітніх закладів Запорізької й сусідніх областей. Відділ створили на базі нашого університету 8 вересня 2011 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1036 «Про затвердження регіонального інформаційно-виробничого вузла ІВС ‘’Освіта‘’». Це – перший такий підрозділ, заснований в навчальному закладі нашого регіону. Більше того, на сьогодні він продовжує залишатися єдиним у Запорізькій області. Загалом, у нашій країні існує всього лише 7 інформаційно-виробничих комплексів, які цілком відповідають вимогам, встановленим МОН України. Тож сам факт організації в ЗНУ такого структурного підрозділу є свідченням того, що адміністрація докладає чимало зусиль, аби створити найкращі умови для освітньо-виховного процесу. Упродовж кількох років на базі підрозділу в повному обсязі друкують дипломи випускникам освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр», а також освітньо-кваліфікаційних рівнів «молодший спеціаліст» і «спеціаліст».