Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач Економіко-правничого коледжу Марина Попкова виступила спікером вебінару

07.02.2018 10:47 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж вебінар програмне забезпечення

Нещодавно в Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар на тему «Впровадження інноваційних технологій з використанням програмного забезпечення SMART Notebook», на якому спікером виступила викладач Економіко-правничого коледжу ЗНУ Марина Попкова.

Марина Анатоліївна розповіла про проведений на базі коледжу конкурс «SMART-технології: панорама інноваційних технологій в освітньому процесі». Вона поділилась власним досвідом застосування інноваційних технологій під час навчання. Упродовж вебінару викладач за допомогою відео наочно показала, як можна використовувати ресурс на різних навчальних дисциплінах та озвучила переваги цього програмного забезпечення.

На завершення свого виступу викладач наголосила, що структура та сутність інноваційного освітнього процесу повинна відповідати характеру та швидкості соціальних змін у суспільстві, високим європейським стандартам підготовки конкурентоспроможних фахівців. Тому сучасний зміст освіти має орієнтуватися на використання інформаційних технологій, поширення інтерактивного, електронного навчання з доступом до цифрових ресурсів та інтелектуального навчання для майбутнього.

Наприкінці вебінару учасники подякували спікеру за змістовну, цікаву та актуальну інформацію.

Із презентацією можна ознайомитися тут: Prezentatsiya-Vprovadzhennya-informatsijnyh-innovatsijnyh-tehnolohij-z-vykorystannyam-.pdf

Економіко-правничий коледж