Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускників юридичного факультету урочисто привітали з отриманням дипломів магістрів

07.02.2018 11:27 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет вручення дипломів свято

Шостого лютого в Запорізькому національному університеті відбулася урочиста церемонія вручення дипломів 115 випускникам магістратури юридичного факультету. При цьому 12 із них отримали дипломи з відзнакою за відмінні успіхи в навчанні. Задля того, аби привітати вже дипломованих молодих правників, разом зібралися викладачі факультету, представники адміністрації вишу, почесні гості – представники міської влади та прокуратури, які плідно співпрацюють із юридичним факультетом, а також рідні та друзі випускників.

Ведучі заходу – студенти юридичного факультету Людмила Холодій і Богдан Зіро – привітали випускників зі святом і надали слово декану юридичного факультету, професору, заслуженому юристу України Тетяні Коломоєць. Тетяна Олександрівна від імені всього колективу факультету привітала випускників зі знаменною подією в їхньому житті – з отриманням диплома й початком дорослого життя. Декан наголосила, що всі викладачі пишаються успіхами цьогорічних магістрів і завжди будуть раді бачити їх в університеті.

Перший проректор Олександр Бондар у своєму привітальному слові зазначив: «Я добре знаю, наскільки цей день важливий для студентів та їхніх батьків, це – початок нового важливого етапу в житті випускників факультету. Професія правознавця вимагає постійного розвитку й самовдосконалення, та я впевнений, що ви вже вмієте вчитися, прагнете до нових вершин, тож ваш шлях буде сповнений здобутками й перемогами. Впевнений, що ви зможете довести, що фах юриста залишається надзвичайно важливим для подальшої розбудови країни ».

Крім того, Олександр Григорович вручив дипломи з відзнаками 12 найкращим цьогорічним випускникам магістратури юридичного факультету.

До щирих слів привітань приєдналися почесні гості заходу – керуючий справами виконавчого комітету Запорізької міської ради, почесний випускник юридичного факультету ЗНУ Роман Омельянович і перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Олексій Долгополов. Вони побажали випускникам-магістрам обов’язково знайти своє місце в житті й приносити користь рідним і всьому українському суспільству. Із рук почесних гостей випускники отримали свої дипломи.

Крім того, декан Тетяна Коломоєць власноруч вручила почесні грамоти за успіхи в науковому, культурному й спортивному житті та за активну громадську діяльність кращим цьогорічним випускникам. Тетяна Олександрівна зазначила, що саме завдяки їхнім перемогам юридичний факультет може по праву пишатися своїми досягненнями й упевнено йти вперед, до нових вершин.

Під час випускного зібрання окремо згадали про те, що вже третій рік поспіль усі охочі випускники магістратур можуть захищати дипломні роботи англійською чи німецькою мовами. Не став винятком і цей рік. Директор центру інтенсивного вивчення іноземних мов Варвара Петросова вручила сертифікати цьогорічним випускникам, які захищали дипломи іноземними мовами. Вона відзначила чудовий рівень володіння іноземним мовами магістрантів факультету. Також Варвара Петрівна наголосила, що на юридичному факультеті докладають багато зусиль задля успішної реалізації Концепції вивчення іноземних мов, що діє у виші.

Своєю чергою, від імені усіх випускників Микита Жуков та Яна Яблонська подякували викладачам за міцні знання та батькам – за підтримку під час навчання. Вони зі словами щирої вдячності вручили букет декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць. Студенти запевнили, що завжди пам’ятатимуть про студентські роки як про одні з найкращих у житті та із задоволенням повертатимуться до рідного факультету.

Святковій атмосфері заходу сприяли музичні подарунки від студентів різних курсів факультетувокальні виступи Марини Щербини, Анастасії Стасік і Володимира Філатова.

Завершилося свято спільним фото на згадку всіх випускників разом із викладачами.

Фотогалерея:

Таміла Тарасенко