Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка ЗНУ запрошує освітян на екскурсію до Дніпра

Профспілка ЗНУ запрошує освітян на екскурсію до Дніпра

07.02.2018 15:04 Все Головні новини Первинна профспілкова організація екскурсія

Профспілкова організація ЗНУ запрошує 18 лютого відвідати з одноденною екскурсією чудове місто Дніпро, а також інші культурно-розважальні заходи. Найближче за розташуванням місто-сусід Запоріжжя завжди радо зустрічає гостей, дивуючи новими театральними постановами, цікавими екскурсіями, затишними кав’ярнями і грандіозними торгівельно-розважальними комплексами. Цього разу, аби співробітники та студенти університету змогли добре відпочити та з користю провести приємний, безтурботний вихідний день, представники профспілки потурбувалися про організацію для них екскурсії «Романтичний Катеринослав».

Екскурсійна подорож відбудеться 18 лютого, у неділю. У програму туру входить: 09:45 – зібрання групи біля Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки; 10:00 – відправлення автобусом із Запоріжжя (за маршрутом: ЗОУНБ – пр. Металургів – Каховська); 11:30 – 14:00 – оглядова екскурсія «Романтичний Катеринослав»; 14:00 – 16:00 – проведення вільного часу у ТРЦ «Міст-Сіті». Вечірня програма передбачає відвідування однієї з театральних постанов (за вибором).

О 17:00-19:30 у Дніпровському академічному театрі драми і комедії відбудеться комедійна вистава «Секрет вічної молодості». Екстравагантна п’єса, однак, ставить перед глядачем споконвічні філософські запитання і змушує замислитися над сенсом життя.

Не менш захопливе театралізоване дійство відбудеться о 18:00-20:30 на сцені Театру опери і балету – «Спляча красуня». Балет-феєрія у 3-х діях поставлений за мотивами казок Ш. Перро. Чудова музична класика, чарівний світ казки, що втілився на сцені, зацікавлять як маленьких, так і дорослих глядачів.

Відправлення із Дніпра відбудеться о 21:00, а вже о 22:30 відпочивальники повернуться до Запоріжжя (зупинка: пл. Маяковського).

Загальна вартість подорожі для членів ППО ЗНУ складає лише 150 грн. У вказану суму не включено харчування. Вартість путівки розрахована для групи з 40 осіб.

Нагадаємо також, що 14 лютого о 18:00 усі охочі можуть відвідати Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В.Г.Магара, де відбудеться концерт-фантазія «Чарівна ніч», за мотивами повісті Миколи Гоголя «Ніч проти Різдва» (переклад Максима Рильського). Вартість квитка для членів ППО ЗНУ складає 30 грн.

А вже 2 березня о 18:00 милих жінок напередодні весняного свята привітають артисти Запорізької обласної філармонії. Академічний симфонічний оркестр під керівництвом народного артиста України В’ячеслава Реді традиційно дарує освітянам ЗНУ святковий концерт під назвою «Формула кохання». Ціна на квитки складає 40 грн.

Окрім іншого, ППО ЗНУ пропонує поціновувачам катання на ковзанах квитки зі знижкою на льодовий каток «Метелиця» (арена за ПС «Юність»). У робочі дні для студентів вартість квитка складає 40 грн, для викладачів та співробітників університету – 50 грн. Години роботи: з понеділка по четвер – з 11:00 до 21:00, у п’ятницю – з 11:00 до 22:00.

За додатковою інформацією та замовленням квитків звертайтеся до працівників профспілки: навчальний корпус № 4, ауд. 209, тел. 228-75-27, 067-810-82-48.