Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Триває успішна боротьба «Орбіти-ЗНУ» за медалі в Суперлізі

Триває успішна боротьба «Орбіти-ЗНУ» за медалі в Суперлізі

08.02.2018 17:31 Все Головні новини Спорт волейбол суперліга

На власному майданчику «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» поступилася у двох домашніх матчах запорізькій «Орбіті-ЗНУ». Підопічні Ігора Тартаковського після цих поразок, фактично, позбулися шансу пробитися до провідного квартету української Суперліги – елітного жіночого волейбольного дивізіону.

Як відзначили у Рівненській обласній федерації волейболу, напередодні матчів з «Орбітою-ЗНУ-ОДЮСШ» наставник «Регіни-МЕГУ-ОШВСМ» Ігор Тартаковський відверто зізнався, що через суттєві проблеми зі здоров’ям у кількох основних виконавців на рівних боротися з командою, яка, навпаки, відчутно додає, буде дуже складно.
Вже в кубкових матчах проти «Хіміка» запоріжанки змогли в окремих партіях попсувати нерви беззаперечному лідеру українського волейболу. І відчувається, що команда «на ходу». Крім того «Орбіту» додатково мотивує усвідомлення реального потрапляння до провідної четвірки клубів, яка надалі поведе боротьбу безпосередньо за медалі.
І втрачати свій шанс запоріжанки аж ніяк не збираються. Принаймні, у Рівному своєю грою вони переконливо довели саме такий настрій.
До речі, як свідчення вищесказаного, у третій партії звітного матчу стався дуже цікавий момент. Наставник «Орбіти-ЗНУ-ОДЮСШ» Володимир Бузаєв, незадоволений передчасною розслабленістю своїх підопічних, узяв тайм-аут за рахунку 15:15. І що ж? Десять наступних розіграшів залишилися за Вікторією Лохманчук і компанією.

Вітаємо наших спортсменок і чекаємо на нові перемоги!