Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Понад 30 фахівців галузі медіакомунікацій та реклами випустив факультет журналістики

09.02.2018 16:01 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики магістри випуск

Низку зимових випусків у ЗНУ продовжило свято вручення дипломів магістрам спеціальностей «Журналістика», «Реклама», «Зв’язки із громадськістю». В урочистій обстановці їм вручили документи про вищу освіту представники ректорату і факультету журналістики.

Цього року в ЗНУ підготували й випустили 34 магістра – фахівця з медіакомунікацій та реклами, з яких 11 отримали дипломи з відзнакою. В актовій залі навчального корпусу № 1 традиційно зібралися привітати молодь представники ректорату, викладачі, батьки й друзі. Учасники урочистого зібрання при цьому відзначили, що цей момент є новим етапом у житті випускників, адже на них чекають нові відкриття, кар’єрне зростання, сімейне життя. Дехто із сумом залишає стіни вишу, які за п’ять з половиною років стали для них рідними: вони ще довго згадуватимуть звичні атрибути студентського життя – пари, лекції й конспекти. А дехто зможе продовжити навчання – вже в аспірантурі. Саме із цією пропозицією звернулися до випускників проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура і викладачі факультету, адже саме зараз триває сесія набору в аспірантуру ЗНУ.
Олександр Іванович також радо привітав нову генерацію молодих фахівців і відзначив: «Факультет журналістики дав вам ґрунтовні знання в обраній вами галузі і став тим трампліном, який дозволить вам самореалізуватися і бути щасливими. Проте ви маєте постійно вдосконалюватися, завжди бути у вирі життя». Від імені ректорату він побажав випускникам стрімкого кар’єрного зростання й усіляких гараздів, а також – не забувати і завжди підтримувати свою альма-матер, а в майбутньому приводити сюди навчатися своїх дітей.
До речі, один потенційний абітурієнт цього дня таки завітав до зали вишу, аби привітати тата-випускника. Свій диплом магістра під час свята отримав уродженець Лівану – Ашокмані Шахеен Ахмед Алі, який прийшов разом із дружиною і маленькою дитиною.
Привітав проректор окремо і вручив грамоти також тим, ким пишається ЗНУ, – найкращим учням і активістам громадського життя – Альоні Масляковій, Карині Сєчіній, Катерині Красновій, Анастасії Шиловій і Катерині Майбороді.
Під час урочистостей випускники із вдячністю згадували викладачів й обох своїх деканів – Володимира Манакіна та Віктора Костюка. Як справжній батько усі роки навчання, спочатку на посаді заступника декана з навчальної роботи, а потім, вже будучі деканом факультету журналістики, Віктор Володимирович завжди турбувався про кожного студента. У своєму зверненні до колишніх студентів він, своєю чергою, висловив сум із приводу прощання із ними, згадавши студентські біографії та етапи становлення багатьох із них. Він зазначив при цьому: «Ваш курс сформувався як потужний колектив, у колі якого вже визначилися талановиті журналісти, рекламісти, видавці. Багато хто з вас брав участь у різноманітних наукових та громадських заходах, перемагав у конкурсах, працював у ЗМІ тощо. Спасибі вам за те, що ви сумлінно вчилися і водночас навчали нас, завдяки вам ми засвоювали різноманітні педагогічні премудрості». Як знаний фахівець та педагог він також надав кілька дієвих порад молодим фахівцям, які допоможуть їм створювати якісну масову комунікацію. Декан також вручив від факультету грамоти – найвідповідальнішим і наполегливим активістам факультетського життя.
Привітання й напутні слова на адресу молоді від усього професорсько-викладацького колективу факультету також висловили заступник декана з навчальної роботи Наталія Тяпкіна, завідувач кафедри журналістики Юлія Любченко та завідувач кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Олена Семенець. Усі вони відзначили талановитість випускників магістратури: багато хто з них вже працює у галузі журналістики і встиг здобути собі й ЗНУ добру славу своїми репортажами та статтями.
Від імені випускників слова вдячності звернули до своїх викладачів та батьків Карина Сєчіна та Яна Безпала. Разом із добрими побажаннями вони висловили обіцянку, що у майбутньому даватимуть привід лише пишатися своїми вихованцями.

Олена Хлистун