Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професор вишу увійшов до складу журі обласного етапу учнівського конкурсу

Професор вишу увійшов до складу журі обласного етапу учнівського конкурсу

12.02.2018 09:09 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет конкурс співпраця зі школами профорієнтаційна діяльність

Нещодавно відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді «Об’єднаємося ж, брати мої!». У цьому році він проходить під гаслом: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В’ячеслав Липинський).

Компетентне журі в номінації «Історія України і державотворення», яке працювало на базі Запорізької гімназії № 11 Запорізької міської ради під головуванням завідувача кафедри цивільного права Запорізького національного університету, професора Дмитра Єрмоленка, розглянуло 76 дослідницьких робіт учнів Запорізької області.

Їхні наукові розвідки були присвячені актуальним проблемам державознавства, а також українським державним, політичним діячам. А ще – відомим особистостям рідного краю, які своєю багатогранною діяльністю вплинули на розвиток і становлення української держави у різні часи її творення, а також здійснили вагомий внесок у розвиток культури, мистецтва, освіти, науки, літератури тощо.

За результатами рішень журі, 35 учнівських робіт відзначили нагородами. Відтепер п’ять переможців обласного етапу візьмуть участь у фіналі конкурсу в м. Києві.

Професор ЗНУ Дмитро Єрмоленко, коментуючи перебіг змагання, відзначив гарний рівень підготовки цьогорічних учасників конкурсу та їхню активну громадянську позицію.

Юридичний факультет