Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Триває профорієнтаційна робота представників юридичного факультету

Триває профорієнтаційна робота представників юридичного факультету

Триває профорієнтаційна робота  представників юридичного факультету
12.02.2018 10:28 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет профорієнтаційна робота право

Уже два тижні поспіль викладачі факультету проводять тренінгові заняття для учнів 9-11 класів з окремих галузей права, залучаючи їх до колективних активних форм співпраці (вікторини, диспут-клуби, змагання інтелектуалів, конкурси серед кращих ораторів тощо), поглиблюючи теоретичні знання та надаючи практичні компетентності молоді, яка в майбутньому бажає обрати юридичний фах. У рамках діяльності «Університету юного знавця права», що вже більше двох років функціонує на базі юридичного факультету, вже організовано й проведено майстер-класи з основ кримінального та цивільного права, вікторину для визначення кращого знавця трудового права, конкурс малюнків на тему «Які я маю права», конкурс есе на тему «Чому я хочу стати юристом», та інше.

У рамках діяльності «Університету юного знавця права» спільно із органами державної влади, місцевого самоврядування, закладом загальної освіти одинадцятого лютого на базі КЗ «Січовий колегіум» було організовано й проведено обласний тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з права, участь у якому взяли понад 60 учнів із усіх районів Запоріжжя та багатьох районів Запорізької області. Переможці районних етапів Олімпіади змагалися за звання найкращих, демонструючи свої знання та навички порівняння правових понять, розв’язування правових задач, аналізу положень нормативно-правових актів та інше. Одночасно із роботою з молоддю, представники юридичного факультету мали змогу провести майстер-класи для викладачів, представників команд на тему «Інноваційні у підготовці учнів до рейтингових заходів з права». А також поспілкувалися із багатьма, відповіли на їх численні запитання, пов’язані із особливостями вступної кампанії 2018 року, підготовках до ЗНУ, надати підходи щодо поглиблення підготовки молоді. За підсумками заходу визначили переможців обласного етапу олімпіади, в т.ч. й сформували команду із 6 осіб-переможців (які зайняли перші місця у паралелях відповідно 9, 10, 11 класів), які будуть представляти Запорізьку область під час фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з Права.

Юридичний факультет