Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майже 60 педагогів і психологів отримали дипломи магістрів

Майже 60 педагогів і психологів отримали дипломи магістрів

12.02.2018 14:08 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології випускний магістри

Разом із випускниками-магістрами факультету СПП зібралися порадіти цій визначній події та дати останні настанови молоді перед початком їхнього самостійного життя й представники керівного складу вишу та викладачі. Серед них були: проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, декан факультету СПП Ольга Пономаренко, завідувачі кафедр – Галина Локарева (кафедра акторської майстерності та дизайну), Наталія Шевченко (кафедра педагогіки та психології освітньої діяльності) і Наталія Заверико (кафедра соціальної педагогіки).

Захід урочисто відкрили під звуки студентського гімну «Гаудеамус». Із знаменною подією у житті факультету й кожного випускника від імені ректорату присутніх привітав Юрій Каганов. Звертаючись до молоді він підкреслив високий фаховий рівень випускників ЗНУ: «Ви продемонстрували, що вже є кваліфікованими фахівцями, практиками, викладачами й науковцями. Ваш соціальний капітал – ті знання, які ви отримали під час навчання на факультеті, дійсно відповідають європейським стандартам академічної освіти». Він також висловив подяку декану факультету СПП та викладачам, завдяки яким підрозділ знаходиться у стані постійного розвитку, що є вагомим внеском у загальну справу усього вищого навчального закладу. А випускникам на їхньому вже самостійному життєвому шляху побажав натхнення і наснаги, які допоможуть долати будь-які труднощі.

Вітаючи присутніх, Ольга Пономаренко підкреслила: «Свято випускників – це завжди свято торжества науки і освіти. Адже кожен із вас написав й захистив прекрасні дипломні роботи, й таким чином довів, що він гідний високого фахового звання «магістр». Сподіваюся результати вашої роботи й ваші напрацювання, які ви здійснили у свої студентські роки, стануть вам у нагоді й у майбутній професійній діяльності!».

Цього дня дипломи магістра отримали 59 випускників спеціальностей «Психологія», «Соціальна педагогіка» та «Педагогіка вищої школи» (денна та заочна форми навчання). Із них 23 документи були з відзнакою.

Своєю чергою, до представників професорсько-викладацького колективу звернулися вдячні випускники – Варвара Оленіч («Психологія») і Тетяна Пахар («Педагогіка вищої школи»). Висловлюючи найкращі слова своїм улюбленим викладачам, вони були переконані, що СПП – один з найкращих факультетів вишу. Адже тут працюють небайдужі й висококваліфіковані викладачі, психологи й педагоги, які роблять його світлим й доброзичливим для кожного студента.

Наприкінці заходу випускників магістратури запросили продовжити навчання в аспірантурі ЗНУ, де саме зараз триває вступ і наразі значно розширився спектр спеціальностей.

На завершення свята щасливі дипломовані фахівці привітали один одного із вступом у нову віху їхнього життя і магістерські капелюхи радо злетіли під стелю зали навчального корпусу №8. Надалі молодь чекає нове, сповнене усіляких досягнень, життя і наступні зустрічі із викладачами та факультетськими друзями, зокрема у дні зустрічей випускників факультету.

Фотогалерея:

Олена Хлистун