Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам

На ФІФ відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам

13.02.2018 10:42 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології випускний магістри

Цими вихідними в ЗНУ відсвяткували визначну подію – вручення дипломів випускникам-магістрам факультету іноземної філології. Їх вітали: проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна, заступник декана з навчальної роботи Катерина Василина, завідувачі кафедр, а також ведучі вечора – студентка Ліна Ващенко та доцент кафедри викладання другої іноземної мови В’ячеслав Александров.

За час функціонування у складі ЗНУ – понад 50 років – ФІФ підготував і випустив потужну генерацію фахівців із іноземних мов, які зараз працюють не тільки в Україні, а й у багатьох країнах світу. За дорученням ректора Миколи Фролова, випускників магістратури 2018 року привітав проректор Юрій Каганов. Він відзначив, що молоді фахівці факультету є елітою Запорізького регіону й тим потужним локомотивом, який сприятиме становленню молодої, високорозвиненої країни, допоможе їй інтегруватися у європейський простір. На його думку, високий стандарт якості підготовки фахівців, яких уже багато років готує факультет іноземної філології, цілком відповідає світовим вимогам, адже поєднує традиції із засадами доброчесності та високою культурою спілкування.

Уже багато років як талановитий диригент керує злагодженою роботою факультету його декан Галина Морошкіна. Вона, звертаючись до випускників, згадала етапи становлення нинішніх магістрів і найкращі моменти їхнього студентського життя, визначні досягнення, серед яких – стипендії мера, перемоги в конкурсах, навчання та стажування за кордоном, волонтерська діяльність і багато іншого. Окрім цього, висловила подяку усім викладачам факультету та батькам – за активну участь у формуванні світогляду і фахових навичок молодого покоління.

Під час привітань завідувачів кафедр Юрія Зацного, Санії Єнікєєвої, Катерини Ружин, Ірини Шаргай, Сергія Вапірова від імені всього колективу ФІФ пролунали щирі й душевні слова на адресу випускників. А Юрій Зацний присвятив їм власні віршовані рядки.

Під час свята свої документи про здобуття вищої освіти рівня «магістр» отримали 62 випускники одразу кількох спеціальностей – «Мова та література (англійська, німецька, французька та іспанська)» і «Переклад (англійська, німецька, французька)». Із них були 28 із відзнакою.

Викладачі, рідні й друзі привітали  молодих фахівців бурхливими оплесками та квітами. Про спільність думок і єднання поколінь ФІФ свідчило й спільне виконання студентського гімну «Гаудеамус». А самі студенти й випускники факультету підготували невеличку концертну програму, яка залишить яскраві спогади у присутніх про останнє спільне свято у повному складі студентсько-викладацького товариства.

Пісні французькою та англійською мовами виконали Ганна Манькус та Єлизавета Ампілова, ліричний танок підготувала Карина Козаченко. Четвірка студентів заочного відділення прочитали авторський вірш Анни Пляцко «ZNU, thank you very much!» – посвячення їхньому рідному факультету. У поезії вони висловили любов до вишу, і вдячність до викладачів.

Також оду факультету склала і продекламувала переможниця творчого конкурсу,  приуроченого до 50-річчя факультету, Наталія Давиденко. Окрім іншого, присутні послухали новий гімн факультету – «Є тільки ФІФ», який виконали всі присутні разом із співачкою Ганною Манькус. А наостанок учасників свята чекала хореографічна композиція від Маргарити Седакової і її партнера Єгора Бібікова. Присутні в залі також змогли переглянути фоторепортаж – спогади про роки навчання нинішніх випускників ФІФ.

Від імені батьків молодих фахівців вітали Олег Скиданович та Оксана Тєлкова (доцент кафедри романської філології і перекладу). Вони подякували викладачам за виховання й навчання вчорашніх студентів, їхнє становлення як спеціалістів. А випускники – представники кожної групи, згадуючи свої роки навчання, звернулися до викладачів із найщирішими словами подяки. Молоді фахівці вручили педагогам букети квітів й обіцяли в майбутньому продовжувати радувати представників вишу своїми успіхами та досягненнями.

Справжньою «родзинкою» заходу стала креативна фотозона, підгтовлена представниками ФІФ. Завдяки ній, усі охочі змогли зробити собі на згадку про важливу подію чудові й незвичайні фотографії.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1918244711538246

Олена Хлистун