Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для викладачів і студентів ЕПК провели тренінг із написання грантових проектів

Для викладачів і студентів ЕПК провели тренінг із написання грантових проектів

14.02.2018 13:01 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж проектна діяльність тренінг міжнародна програма «Активні громадяни»

Нещодавно на базі Запорізького національного університету було проведено тренінг із написання грантових проектів у рамках міжнародної програми «Активні громадяни» (за підтримки Британської ради в Україні) для викладачів та студентів Економіко-правничого коледжу. Під час заходу тренерами були керівники програми – доценти кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Олександра Головко та Світлана Запольських. Мету проекту його засновники вбачають у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку, забезпечення представників молоді знаннями та навичками, які б сприяли міжкультурному діалогу.

У перший день присутні на тренінгу отримали теоретичні знання та навички командної роботи, визначили цілі та потреби, що є базовими для організації проекту. Наступного дня учасники заходу мали можливість використати отримані знання на практиці. Кожен мав змогу написати проекти, які були оцінені фахівцями. Під час розгляду проектів модератори тренінгу надали цінні поради, а інколи й критикували деякі позиції проектів.

На їхній розгляд запропонували 5 проектів: «Обладнання для кімнати студентської ради коледжу», «Навчальна лабораторія – туристична фірма», «Кімната дозвілля для дітей співробітників», «Паркан для дитячого майданчика», «Спортивний інвентар для студентської молоді». Кожен із них має право на майбутнє та спрямований на сталий розвиток не лише нашого навчального закладу на локальному рівні, але й на встановлення порозуміння та довіри в нашому районі та місті.

Після тренінгу учасники отримали сертифікати, що засвідчили здобуті ними практичні навички написання проектів. Також вони отримали поштовх для подальшої роботи та творчого пошуку. Організатори заходу зазначили. що бажають натхнення всім учасникам та найшвидшої реалізації задуманого.

Альона Ходаковська,

Лілія Козак