Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор Микола Фролов запросив випускників вступати до провідного вишу Півдня України - ЗНУ

15.02.2018 16:33 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування приймальна комісія вступна кампанія безкоштовні пробні тренінги ЗНУ із написання ЗНО

Представники Запорізького національного університету провели чергові інформаційно-консультаційні зустрічі для випускників Степненської ЗОШ (с. Степне): директор Любов Іванівна Селиванова, Лежинського НВК (с. Лежино): директор Олена Володимирівна Кучеренко, Наталіївського НВК, Новоолександрівської ЗОШ (с.Новоолександрівка): директор Вікторія Всеволодівна Калниш, Юліївського НВК. На кожному заході завдяки використанню інноваційних технологій та демонстрацій відеопрезентацій і відеороликів випускників мав нагоду запросити до Запорізького національного університету його ректорпрофесор Микола Фролов.

Також відеозвернення містили чимало корисної інформації про ті можливості, котрі відкриваються перед студентами Запорізького національного університету під час навчання: потужне технічне оснащення комп’ютерних класів, лабораторій тощо, масштабні ресурси наукової бібліотеки, розвиток органів студентського самоврядування, змістовне дозвілля та соціальна підтримка, можливість проживати в гуртожитках, оформити субсидії, користуватися підтримкою профспілкового комітету, сучасне студентське містечко тощо.
Таким чином, кожен випускник мав здійснити своєрідну віртуальну подорож до Запорізького національного університету і дистанційно познайомитися з його ректором Миколою Фроловим, матеріально-технічною базою вишу та важливими нюансами щодо проведення освітнього процесу в університеті.
Звичайно, що випускників цікавило чимало організаційних та процедурних моментів проведення вступної кампанії та проходження ЗНО. Тож начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська зауважила: «Нам дуже приємно зустрітися з Вами цього святкового дня, коли ми відзначаємо день святого Валентина, відтак, разом із Вами ми будемо закохуватися у кожну спеціальність нашого вишу. І в переліку усіх запропонованих освітніх програм ви зможете знайти ту, яку полюбите на все життя, яка стане стартом ваших кар’єрних успіхів. Своєю чергою, ми Вам допоможемо подолати всі ті технічні процедури та випробування, котрі виникатимуть на Вашому шляху. Ви можете скористатися послугами реєстраційно-консультаційного центру, що діє на базі ЗНУ (навчальний корпус №2, вул. Жуковського, 66, ауд. 204 і 209). Тут Вам нададуть вичерпну інформацію щодо всіх етапів вступної кампанії, допоможуть створити електронний кабінет тощо. Тож чекаємо на Вас у Запорізькому національному університеті».
Своєю чергою відповідальний секретар приймальної комісії Станіслав Іваненко нагадав про функціонування на сайті ЗНУ Віртуального консультаційного центру «Вступ-2018»: https://web.znu.edu.ua/pk/vstup-2017-virtual-consul-centre/
А також запропонував переглянути спеціальний випуск Обласної академічної газети «Запорізького університету», в якому якнайдетальніше тлумачаться основні питання, пов’язані зі вступом-2018. Переглянути електронну версію видання можна за покликанням: http://web.znu.edu.ua/gazeta/pdfy/11641165_1.pdf
Фотогалерея: