Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ випускникам магістратури урочисто вручили дипломи

На ФСУ випускникам магістратури урочисто вручили дипломи

19.02.2018 09:21 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ФСУ випускний

16 лютого у Запорізькому національному університеті відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам магістратури факультету соціології та управління за  спеціальностями «Соціологія», «Соціальна робота», «Публічне управління та адміністрування», «Політологія».

На свято завітали представники адміністрації вишу, викладачі факультету, друзі, родичі випускників та гості. Цього року дипломи магістрів отримали 31 випускник денної та заочної форми навчання, з них дипломи з відзнакою отримали 20 магістрів. Розпочалося свято випускників традиційно проголошенням гімну України.

На початку заходу привітав випускників від імені ректорату проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, який наголосив, що факультет підготував інтелектуальну еліту регіону та держави, а досвід  випускників показує, що отримані знання затребувані на ринку праці, при цьому самі випускники демонструють першість в різних галузях життя. Крім того, Юрій Олегович закликав молодь пам’ятати, що вони отримали якісну освіту і продовжували працювати над вдосконаленням професійної майстерності, зокрема в аспірантурі вишу. Подякував він за ефективну роботу і всьому науково-педагогічному колективу, який вирізняється з-поміж інших факультетів сталою корпоративною культурою. Насамкінець, Юрій Каганов побажав випускникам впевнено йти до своєї мети та мрій і досягати нових перемог.

Долучився до привітань і декан факультету соціології та управління Максим Лепський, який згадав найкращі роки навчання випускників на факультеті та висловив переконання, що отримані знання дадуть випускникам можливість продуктивно працювати задля процвітання та добробуту нашої країни. Також  він побажав випускникам  особистого щастя, легкого і радісного життєвого шляху, успіху у роботі та професійного становлення.

З теплими словами вітання звернувся до випускників і  завідувач кафедри політології Євген Цокур. Він висловив переконання, що саме в руках молоді знаходиться майбутнє. «Я бажаю, щоб молоді випускники знайшли роботу за фахом, вдосконалювались, рухались вперед, зберегли найпозитивніші емоції про роки навчання у виші, реалізувались професійно та були здоровим і щасливими», - зазначив Євген Цокур.

Із щирими словами вітання звернувся до колишніх студентів і завідувач кафедри соціальної філософії та управління Тарас Бутченко,  який побажав дипломованим випускникам здійснення усіх життєвих планів, самовдосконалення, професійного становлення та досягнення успіху. До цих привітань приєднались  і завідувач кафедри соціології Володимир Скворець та професор кафедри соціальної філософії та управління Олександр Краснокутський. Вони побажали випускникам щастя та успіху в особистому та професійному житті та висловили сподівання, що знання отримані на факультеті соціології та управління допоможуть стати самодостатніми особистостями та  прославити рідний виш та країну.

Крім того, до почесної місії вручення дипломів випускникам долучились і представники професорсько-викладацького складу факультету, зокрема: заступник декана з навчальної роботи Тетяна Бірюкова, заступник декана з виховної роботи,к.ф.н., к.п.н., доцент кафедри соціальної філософії та управління Ганна Бойко, доцент кафедри політології Світлана Кальцева, доцент кафедри соціальної філософії та управління Олена Маловічко, доцент кафедри соціології Олександра Сорокіна, професор кафедри соціальної філософії та управління Ірина Чайка та інші.
Почесну місію виголошення Клятви Випускника ФСУ виконали випускниці магістратури ФСУ Оксана Світлана Романенко, Юлія Юргіна, Анна Васильєва, які дали слово постійно збагачувати свої знання та вміння, плекати добрі традиції рідного вишу, залишатись вірними своїй «alma mater».

Під час урочистостей винуватці свята отримали від свого декана чимало почесних грамот і подяк за організацію роботи груп, створення гарного іміджу факультету, наукове зростання, блискучий захист магістерських робіт, організацію та проведення соціологічних досліджень тощо. Також привітала зі святом випускників заступник голови студентської ради факультету Анастасія Міщенко, яка побажала магістрам успіхів і удачі в кар’єрі та особистому житті.

Також разом із ведучим свята Едуардом Бойком випускники виконали гімн факультету.

До своїх викладачів і наставників звернулися наприкінці урочистостей випускники, які щиро подякували їм за докладені зусилля, терпіння, батьківську турботу і отримані знання, побажавши подальшої наснаги у роботі і творчого натхнення.

Наприкінці урочистостей за традицією на всіх очікувала пам’ятна фотосесія біля навчального корпусу ЗНУ із підкиданням магістерських капелюхів та запуск вимпелу дружби та мрій, який був довірений почесним випускникам факультету.

Фотогалерея:

Олена Переверзєва