Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті в урочистій обстановці вручили дипломи магістрам

На історичному факультеті в урочистій обстановці вручили дипломи магістрам

На історичному факультеті в урочистій обстановці  вручили дипломи магістрам
19.02.2018 13:57 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин історичний факультет випускний вручення дипломів магістр

Шістнадцятого лютого на історичному факультеті Запорізького національного університету відбулося вручення дипломів випускникам магістратури. Дипломи магістрів отримали 15 випускників денної форми навчання (із них – 7 дипломів із відзнакою) та 7 випускників, котрі обрали заочну форму навчання.

Захід розпочався виконання Гімну України. Ведучий заходу – заступник декана з виховної роботи, доцент Роман Молдавський – привітав присутніх із важливою подією у їхньому житі, початком відліку нового життєвого етапу.

Проректор з наукової роботи, професор Геннадій Васильчук привітав усіх випускників від імені адміністрації університету. Він закликав їх не зупинятись на досягнутому, рухатись уперед, вдосконалювати свої знання й навички – адже це обов’язкова умова побудови успішної кар’єри у сучасному світі. Також він зазначив, що ЗНУ пишається своїми випускниками і виконав почесну місію, вручивши дипломи з відзнакою.

Від імені колективу факультету, усіх його викладачів і студентів, випускників зі знаменною датою привітав його декан, професор Володимир Мільчев.

«Сьогодні радісний і, водночас, сумний день. Радісний тому, що ви пройшли нелегкий шлях, завершили його гідно, отримали дипломи магістрів, а це означає, що ви увійшли до еліти історичного факультету. А сумний тому, що ми з вам розстаємося, сумний тому, що закінчилося ваше дитинство», – зазначив декан. Він також запросив випускників-магістрів вступати до аспірантури та продовжити навчання. Крім того, він вручив дипломи випускникам спеціальності «Історії та археології».

Магістрів спеціальності «Країнознавства» привітала та вручила дипломи завідувач кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, доцент Ольга Маклюк. Вона побажала випускникам працювати, навчатися, удосконалюватись, бути завжди гармонічними, ідеальними та успішними.

Випускників, які навчалися без відриву від виробництва, на заочній формі здобуття освіти. привітав завідувач кафедри історії України, професор Сергій Лях. Він наголосив, що на його переконання, потрапивши на заочне відділення, студенти працюють краще, тож мають більше успіхів ніж ті, які навчаються на денному відділенні. Сергій Романович запевнив, що з великим задоволенням виконує почесну місію, вручивши дипломи вчорашнім студентам.

Наприкінці заходу магістр Анастасія Чупіс від імені всіх випускників історичного факультету звернулася до викладачів зі словами щирої вдячності: «Я дякую викладачам усіх кафедр за їхню натхненну багаторічну роботу. Ґрунтовна база знань, яку нам надавали, допомагає нам бути конкурентноспроможними на ринку праці. Завдяки навчанню у ЗНУ, ми зможемо показати все, на що здатній довести, що дійсно гідні почесного звання «магістри». Також ми вдячні адміністрації університету за те, що її представники підтримували нас під час навчання», - зазначила вона.  Випускники гучними оплесками підтримали слова Анастасії і, своєю чергою, подякували викладачам.

Фотогалерея:

Олена Питель,